Wpis z mikrobloga

@wutan: Jest kilka powodów. Łatwiej i szybciej jest mi zrobić MIRROR ze źródła na streamable, niż ze zwykłego pliku, więc streamable i tak powstaje jako produkt uboczny, kwestia udostępnienia tego tutaj, zwykle to robię, ale zdarza się też nie. A udostępniam to, bo nic mnie to nie kosztuje, a po prostu zdecydowanie estetyczniej to wygląda z tym meczowym okienkiem, niż bez niego, no i do tego taki golgif jest też zwykle
@lukaszw_: Myślę i dalej nie wiem. Nie wiem, jak to wygląda w oficjalnej aplikacji wykopu, ale na tej nieoficjalnej i na stronie w necie, gdzie ogląda to większość, wygląda to tak, jak niżej na picrel i wydaje mi się, że mirrory są czytelne; nawet wklejam całe linki, żeby zwiększyć widoczność, słowo MIRROR dużymi, wytłuszczone. Naprawdę nie wiem, jak inaczej mam je uwidocznić.

Do tego w każdym poście zawsze jest link mirroru,
unclefreddie - @lukaszw: Myślę i dalej nie wiem. Nie wiem, jak to wygląda w oficjalne...

źródło: GGX

Pobierz
Nie żeby coś, ale nurtuje mnie po co na to streamable w ogóle wrzucacie, skoro od razu spada i tak


@wutan: @uncle_freddie ładnie wyjaśnił. Sporo osób obejrzy jeszcze na stremable w ciągu tego czasu co go nie wywalą, więc taki szybki odnośnik ma sens.
Druga opcja jest taka że upośledzony wykop nie pozwala na wrzucanie innych mniej znanych serwisów ( w sensie tych używanych jako MIRROR) do hostowania takich treści, żeby