Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani,
jak mija u Was sobota?
U mnie dość specyficznie, zrozumiałam, że jestem osamotniona, chciałabym czasem z kimś porozmawiać tak sobie, nie mówię o wielkiej przyjaźni, ale luźnej rozmowie. Jednak na Wykopku piszą sami ludzie 30+. Czy są tutaj osoby w moim wieku w ogóle?
Możecie napisać w komentarzu to sama napiszę. Nie jestem księżniczką, która wymaga pisania jako pierwszy.

Aktualnie chcę wziąć urlop dziekański na studiach, rozważyć/znaleźć inny kierunek studiów i zobaczyć jak się to życie potoczy. Znacie jakieś ciekawe kierunki studiów? Czy każdy jest taki sam? Zaocznie w Krakowie.
smuteczek2000s - Cześć Kochani,
jak mija u Was sobota? 
U mnie dość specyficznie, zro...

źródło: temp_file2948888678044525710

Pobierz

Ile masz lat?

  • Mniej niż 18. 5.9% (45)
  • 18-25 14.5% (111)
  • 26-30 27.6% (211)
  • 31 i więcej. 52.0% (398)

Oddanych głosów: 765

  • 51
@smuteczek2000s Lvl 22 here. Jeśli chodzi o inne kierunki to zawsze warto eksplorować jeśli czujesz że cię nie interesują, sam kilka razy już zmieniałem, a to na tyle duży wybór że warto zmarnować nawet i kilka lat, byleby odnaleźć coś co cię rzeczywiście interesuje.
@FaZea zamknij ryj, nic o mnie i mojej rodzinie nie wiesz. Mojej matce zmarło dziecko - 9 dni po narodzinach, miała depresję. Nie była idealna, jednak to ojciec ją niszczył prędzej niż ona jego. Ojciec pił sporo, awanturował się, różne rzeczy. Więc zamknij swój ryj i wynoś się stąd.
@smuteczek2000s: ja o tobie nic nie napisałem xd ale jak to mowią uderz w stół a nożyce sie odezwią xd napisałas o tej #!$%@? chorobi czy #!$%@? wie co to jest, ze to przez ojca ( faceta ) ale juz nie wspomniałas jaki wpły to bedzie mialo na twojego partnera ( faceta ) i jego psychiki potem. moze takie atencjuszki jak ty niszcza facetów i potem to sie odbija na wychowaniu
@FaZea powiedzieć Ci jak źli są faceci? Już kiedyś o tym wspomniałam na Wykopie. Sześć lat temu przez półtorej roku byłam zastraszana, szantażowana, bita i gwałcona przez jednego człowieka. Poznałam go, chciałam mu pomóc, trzy miesiące było normalnie jak to w młodym związku, po tym czasie on naćpał mnie, nagrał filmiki dwuznaczne, potem zmuszał do związku, grożąc, że zniszczy mi życie (byłam młoda, bałam się, byłam przerażona). Mam zdjęcia siniaków, mam też
@smuteczek2000s: ale laska, ja wiem ze faceci sa zli, tak samo jak kobiety wiec nie płakał bym ze jakas plec jest zła tylko ze ludzie ogolnie sa zli. I widzisz obrazasz mnie a ja cie nie oceniłem tylko ogoł, płaczesz ze ktos cie nacpał ? a to mozna sie nacpac za kogos ? nie ogarniam, chcialas to sie naćpałas proste. grozil cie ? bil ? gwalcil ? rozumie od razu z
@FaZea kiedyś chciałam to zgłosić, była taka sytuacja, że ktoś zauważył, że mnie bije i wezwał policję, jednak kiedy policja przyjechała to od razu podeszła do Niego i zapytała "Co u taty i mamy?" i sobie z Nim żartowali, a dopiero po chwili do mnie podeszli i tylko zapytali czy zgłaszam sprawę. Znali jego rodzinę, byli zamożni i ustawieni.
A jak miałam 18 lat i już mogłam iść bez rodziców to policja
@smuteczek2000s: kobieto zgwałcił cie i pobił to do szpitala i obdukcje i wtedy ruszaj na policje. i widzisz znow ktos probowal rozwiazac twoje problemy nie ty, to ty musisz zgłosic pobicie gwałt itp a nie nikt inny, i widzisz teraz znow bedzie mnie od #!$%@? wyzywała bo mowie jak jest. isc na policje mozna w kazdym wieku nie po skonczeniu pelnoletnosci, no oczywiscie ze nie sa bo to poszlaki ale juz