Wpis z mikrobloga

@Hattrick: możesz powiększyć sypialnie i zrobić wejście do tego pokoju z sypialni bezpośrednio. Fajne rozwiązanie na łazienkę/garderobę lub gabinet
  • Odpowiedz
@Hattrick: zrób sobie tam biuro/pokój gier czy innej rozrywki. Albo przenieś tam sypialnię, i w tym drugim zrób sobie taki pokój, gdzie rozłożysz się ze swoim hobby, i nikt tego ruszać nie będzie.
  • Odpowiedz
@robertx: Jak nie zamierza go nigdy sprzedawać albo mieć dziecka to może ok, ale w przeciwnym wypadku pokój przechodni to mega #!$%@? opcja.

Ale ten układ z 2,5 pokoju na 95 m^2 OPa to też niezły kwas.
  • Odpowiedz
  • 8
@Hattrick nic nie rób jeśli nie muszisz, nie daj się ponieść obecnej modzie na ciasne klity. 18 metrów to nie jest ogromny pokój, tylko taki w sam raz. Ja bym tam przeniósł sypialnie i dał dużą szafe.
  • Odpowiedz
  • 0
@mookie: Właśnie też myślałem żeby tam zrobić sypialnie a ten pierwszy pokój zostawić dla ewentualnego dzieciaka kiedyś, tylko nie będę miał wtedy balkonu w sypialni
  • Odpowiedz
Właśnie też myślałem żeby tam zrobić sypialnie a ten pierwszy pokój zostawić dla ewentualnego dzieciaka kiedyś, tylko nie będę miał wtedy balkonu w sypialni


@Hattrick: w sypialni się śpi, po co ci tam balkon? Skoro planujesz dzieciaka to jemu ten balkon w pokoju się kiedyś bardziej przyda, niż tobie w sypialni.
Ja też sam wolałbym mieć sypialnie w największym pokoju, bo w większych pomieszczeniach się lepiej śpi. Sam mam 18 metrów
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: ja bym nie ruszał, kuchnia jest fajnie schowana, bez sensu ją zamykać. Odgrodziłbym co najwyżej kawałkiem blatu z funkcją baru, tak żeby było U. Zaś mały pokój idealny na gabinet.
  • Odpowiedz
@Hattrick: To jest mieszkanie piętrowe? Ile pokoi masz na górze? Jak duża jest łazienka na górze? Ile osób będzie mieszkać? Czy pracujesz/cie z domu? Czy na górze macie jakąś garderobę/miejsce na szafy?
  • Odpowiedz
  • 0
@mookie @peszek_leszek: Mieszkanie ma jedną kondygnacje na 1 piętrze - to co widać na screenie. Najmniejszy pokój jest spoko własnie na małe biuro. W sumie macie racje, #!$%@? z tym balkonem - przenoszę sypialnie do największego pokoju
  • Odpowiedz