Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest z jakością diety pudełkowej?

Spotykam się z opiniami, że jest kiepsko z higieną i doborem wysokiej jakości składników, ale może standardy się poprawiły w ostatnich latach i istnieje kilku dostawców, którzy trzymają poziom?

Ze śniadaniami i kolacjami sobie w sumie poradzę, myślałem np. po abonamencie na obiady (zupa+drugie danie) dla 2-4 członków rodziny; ile to może kosztować w sensownym miejscu? Warto?

#dieta #dietetyka #jedzenie #zywienie #zywnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest z jakością diety pudełkowej?

Spo...

źródło: jedzenie-ktore-daje-szczescie

Pobierz
  • 2
@mirko_anonim: Najlepiej wziąć samemu na testy różne cateringi, tylko nie jeden dzień, a najlepiej z tydzień i samemu ocenić. Jeden woli drożej, a lepiej, inny zadowoli się prostym żarciem, ale za to tańszym.
Ale skoro chcesz tylko obiad to nie lepiej zamawiać lokalnie to na co ma się ochotę? Nie wiem co preferujesz, ale za 3 dychy już trafisz zestaw obiadowy. Jak za drogo to typowo bary mleczne musisz szukać. Czy
@mirko_anonim: Jak weźmiesz porządne to jakość jest spoko, jak po taniości no to wiadomo czego można się spodziewać. Ja kiedyś testowałam kilka różnych i pod kątem smaku i jakości wygrywał NTFY, no ale pod kątem ceny też ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak Cię stać na kilka stów dziennie to polecam, jak nie to śniadania i kolacje możesz robić sam, a tylko obiady zamawiać z dowozem (lokalne jadłodalnie