Wpis z mikrobloga

@bbr555: wszystkie xiaomi poza flagowcami, od 2 lat zaliczaja regres. Ok dostajesz cos nowego, jakies tam aparaty, odswiezanie adaptacyjne co 1Hz, nowszy bt cyz tam standard usb, ale #!$%@? procesory, daja wolniejsze pamieci itd.

Sugeruje jednak nie korzystac z mgsm bo ta strona na pelno bugow i jest taka sobie.
Kimovil.com gsmarena.com itd tylko w przypadku xiaomi zwracaj baczna uwage na region, bo telefon o tej samej nazwie w PL i
@bbr555: jesli chodzi o sam procesor bedzie on niezauwazalnie mniej wydajny, w antutu to roznica mniej wiecej 20 punktow. Szczerze, to jesli telefon chodzi Ci dobrze to bym go nie wymienial, bo zmieniasz na prawie to samo
Też mam x3 pro i myślałem o nowszym, ale w rzeczywistości to żaden upgrade (hardware), tyle tylko że aktualizacje bezpieczeństwa będzie miał jeszcze czas jakiś. Na x3 już nie wychodzą @bbr555
@bbr555: Bierz F5 mam i jest kozak. Na mi.com dla nowych klientów są chyba kody na 200 zł dodatkowo obniżysz cenę punktami MI i wyjdzie na to samo //edit: widzę że drogi jest ja brałem jak był w promce po 1799