Wpis z mikrobloga

@Herato: Wałkowane miliard razy. One nie potrafią ogarnąć, że nie mieszka się już w jaskiniach, na zewnątrz których czekają na ciebie dzikie zwierzęta i albo je zjesz, albo one zjedzą ciebie. Dlatego szukają agresywnych mięśniaków. Mówi się, że to mężczyźni są prości, ale nie ma nic mniej skomplikowanego od podstawowych wartości zakodowanych w gadzich mózgach kobiet.
Może chodzi o to, iż różowe zamiast sercem kierują się motylkami w brzuchu. Chociaż tak w sumie to nie wiadomo, czym się kierują, one same tego nie wiedzą, wystarczy że planety się inaczej ułożą i wszystko im się od razu zmienia.
Eh gdyby tylko różowe miały w sobie jakiś radar wykrywający patusów/łobuzów/narcyzów/bawidamków. A nie czekaj, przecież one mają taki radar, tylko ignorują jego ostrzeżenia.
Eh gdyby tylko różowe miały w sobie jakiś radar wykrywający patusów/łobuzów/narcyzów/bawidamków. A nie czekaj, przecież one mają taki radar, tylko ignorują jego ostrzeżenia.


@olokynsims: a faceci nie ignorują? Spróbuj ziomkowi wybić z głowy laskę, która mu się podoba ale jest łatwa/puszczała się z całym osiedlem/jest jebnięta/ma wybujałe ego albo z jakiegoś innego powodu nie nadaje się na związek. Ten sam typ jeszcze w ciągu max pół roku przyleci do ciebie się
patrzą na duze tyłki czy piersi podczas gdy obecnie nie mieszkamy już w jaskiniach i mamy takie wynalazki jak cesarki czy mleko zastępcze.


@czescmampytanie: Mi po prostu staje #!$%@? kiedy patrzę na duże tyłki i duże cycki. Przy tych płaskich nie aż tak. Tak więc natury nie oszukasz.
@Antibambino: no właśnie nie. Ja tam nie spotkałem ani jednego napakowanego goscia z laską albo bardoz rzadko to widuję. Najczęściej widzę laski z typowymi femboyami, heavy metalowcami alko takimi typowymi aktywisto-przedsiębiorcami. Innych nie widzę
Zwykle te które mają od 16 do 25 lat.


@DocentMarzanek: z tym ze dziewczyny w tym wieku tak nie mówią.
Taki tekst mówią dopiero w okolicach 28lat i powyżej. Gdy chcą sie ustatkować.
A i to tez opieram na ciut starszym pokoleniu niz obecne pokolenie 28 latek bo jak wiadomo im nowsze pokolenie tym gorzej jest w tych głowach.
Mówi się, że to mężczyźni są prości, ale nie ma nic mniej skomplikowanego od podstawowych wartości zakodowanych w gadzich mózgach kobiet.


@Antibambino:

Typowy wywód incela mizogina. Przecież to co napisałeś tyczy się obu płci w identycznym stopniu.