Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: no nie jestem zadnym prezydentem waszym zebyscie mnie sluchali teraz wszyscy xD
poprostu wyrazam swoja opinie silka jest dla mnie jak praca powtazasz te same czynnosci lepiej pownosic sasiadce za darmo kanape itd waga podobna ale twoje cialo zyska owiele wiecej
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: a no i jak jestes jakims duzym gosciem nie powiem ze grubym ale tluczcz ci sie w miare rownomiernie rozklada na ciele i troche ewentualnie brzucha masz ale jakis tam biceps itd to tak a nie jak masz jakis bardzo niski bf jak kulkurysci bo to poprostu nie zdrowe i nie masz kondycji wtedy
  • Odpowiedz
@marlboro-gold:

ludzi ktorzy chca poprostu powalczyc z kims i prowokuja kogos napakowanego albo z kalafiorami na uszach


Według mnie to są psychole, sorry za dosadność. Trzeba być skrajnie głupim, żeby dla rozrywki samemu porowokować bójki na ulicy, które mogą zakończyć się śmiercią lub kalectwem.
Samo nie uniknięcie bójki do której ktoś prowokuje, już mozna oceniać jako porażkę. A samodzielne prowkowanie obcych ludzi do bójki? To jest debilizm w czystej postaci

Mam
  • Odpowiedz
@marlboro-gold:

to tak a nie jak masz jakis bardzo niski bf jak kulkurysci


Nikt tu nei mówi o sylwetce i formie kulturystow; która notabene jesy niemożliwa do utrzymania. Sami kulturyści trzymaja taką sylwetke przed dobę lub dwie w ciągu roku więc przytaczanie takich przykładow nie ma sensu
  • Odpowiedz
@marlboro-gold: czy ja wiem, czy dużo? Na pewno wśród patologii jest tego sporo, z racj itego że patologia przez wwoją pozycję społeczną i brak perspektyw jest ba4dziej skłonna do ryzykownych zachowań. Ale nie sądzę żeby to był spory procent społeczeństwa
  • Odpowiedz