Wpis z mikrobloga

chciałbym się nauczyć hiszpanskiego. Jak zaczac? mysle wziąć korepetycje, ale może ktoś poleci też dobre apki / kursy online. W internecie jest tak dużo materiałow z super ocenami, że wybór jest naprawdę cieżki.

#hiszpanski
  • 12
@mcsQ: 1. Zastanów się czy na pewno chcesz hiszpański.
2. Więcej niż jedno źródło wiedzy sprawi, że nie będziesz wiedział za co się wziąć, używaj jednej aplikacji, a nie pięciu.
3. Możesz zacząć od Language Transfer, to darmowy podcast dla osoby bez żadnej wiedzy (po angielsku).
4. Każdy ma swoje predyspozycje i różny poziom wchłaniania danego rodzaju materiałów. Nie wierz na słowo Rumcajsowi, że kurs ze szkoły językowej będzie najlepszy, w
via Wykop
  • 0
@Testuje_Toster: mega dzieki za rzeczowa odpowiedz :) glownie mysle skorzystac z konwersacji na żywo, najlepiej na nativem, osobiście. Na to mam nieograniczone środki, więc myślałem, z kilkanaście godzin miesięcznie. Co sądzisz?
@venomik a co byś chciał wiedzieć?( ͡º ͜ʖ͡º) od 3.5 roku chodzę na kurs do instituto Iberia, jestem na B2, ale śmiało mogę powiedzieć że bliżej mi do C1, super lektorzy, super szkoła i fajna atmosfera na zajęciach ;)
@mcsQ: Tylko, że jak nie znasz słów to i tak nie będziecie rozmawiać po hiszpańsku tylko pewnie polsku/angielsku. No chyba, że będzie machać rękami i pokazywać zdjęcia :D Raczej pierwsze dwa tygodnie sam usiądź do podstaw hiszpańskiego, jakieś proste czasowniki, jak robić zaprzeczenia, jak łączyć zdania, jakie są osoby, dlaczego jest los, a nie las itp. Po prostu przeczytasz to sobie po polsku i zrozumiesz w 5 minut, a ktoś
@rumcajs120: Stuknął mi 400 dzień z duolingo i planuję w końcu zapisać się na pełnoprawny kurs w Poznaniu. Więc jestem ciekaw opinii na temat szkół, instruktorów, podejścia, etc.
@venomik to bardzo polecam instituto Iberia, teraz są jeszcze zapisy na nowy semestr. Umów się na rozmowę to cię przydziela do odpowiedniej grupy. Polecam lektorkę Olę albo Glorię, bardzo miło wspominam ;)