Wpis z mikrobloga

User benchmark ma swój program i od razu ci porównuje z innymi


@onepnch: Podobno* (info z kilku wątków na r/buildapc) userbenchmark jest mocno zbiasowany na intela, w związku z tym też, że to strona, która zarabia na afiliacjach. Podobno* mają po 10 milionów unikalnych użytkowników w miesiącu, przez co dążą do maksymalizacji zysków z nakręcania sprzedaży na intele.

*info niesprawdzone, bierzcie to raczej sceptycznie - to może też być wojenka różnych
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: No mi raczej chodzi o to jak mój sprzęt wypada na tle średniej a nie detale czy karta chodzi na 101%. Bo podkręcać i tak nie mam zamiaru, szkoda się bawić. Już jestem za stary żeby się przejmować 10fps w te czy w te
  • Odpowiedz
@onepnch: @SkeletonKing: Pierwszy wynik na YT z wyszukania nazwy tego śmiesznego portalu który poprawnie tłumaczy dlaczego UserBenchmark to nieśmieszny żart ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Edenes: Wszyscy recenzenci przede wszystkim testują wydajność na grach, bo w zależności od gry wydajność jest inna. 3DMark jest dobry do testów przy podkręcaniu, undervoltingu i innych zabawach gdzie potem trzeba łatwo zweryfikować stabilność systemu "na żywca". Z resztą z doświadczenia
supra107 - @onepnch: @SkeletonKing: Pierwszy wynik na YT z wyszukania nazwy tego śmie...
  • Odpowiedz