Wpis z mikrobloga

  • 0
@puniek lista aktywna na myiptv (aplikacja na Xbox one) normalnie działa z tym, że na wielu kanałach nie ma dźwięku, na niektórych nie ma obrazu oraz aplikacja po czasie zawiesza się. Podejrzewam, że brak dźwięku jest z winy aplikacji. Na kodi z tego co widziałem często występuje problem z nie wczytywaniem się list. Oczywiście jestem wdzięczny za chęć pomocy i bardzo dziękuję. Napiszcie mi z jakich aplikacji i sprzętu korzystacie do bezproblemowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Patryk4 a na pc czy na Xbox z kodi korzystasz? Masz listę z teleele czy inną? Właśnie wg tej instrukcji postępowałem. Jutro spróbuję znów z kodi się pobawić w takim razie bo wolne będę miał.
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek dzięki, bardziej mnie przekonuje Chromecast lub firestick że względu na cenę i na fakt że jedynie do czego potrzebuje tego urządzenia to do odbioru iptv. Wersja tivimate 4.7.0 to najnowsza wersja? Miałeś kiedyś problemy z tivimate typu brak dźwięku na kanałach?
  • Odpowiedz
@lolek999: wersja 4.7.0 to najnowsza wersja, są też mody który działa 2.1.5 nigdy nie miałem problemu z głosem, chyba że dostawca tv coś w kulki leciał
  • Odpowiedz