Wpis z mikrobloga

Jak się skontaktować z supportem ea? Infolinia jest nieczynna a na ich stronie żeby cokolwiek zrobić trzeba się zalogować a problem w tym że nie pamiętam hasła do maila na jakiego założyłem konto, znam hasło do konta, zawsze logowałem się tylko z jednego urządzenia, mam fizycznie przed sobą jedyną zarejestrowaną gierkę i mogę podać ten cały klucz produktu żeby się zweryfikować bo ogólnie to mi chodzi o to żeby konto przerzuci na innego maila tylko że nie wiem jak się z kimkolwiek tam skontaktować xD #fifa #ea #gry
  • 10
  • 0
@pyra_wykop: u mn problem jest tego typu że jak podam maila i wpisze hasło to chcą jeszcze żeby im podać kod weryfikujący który wysłali na maila a na maila się nie mogę zalogować bo nie znam hasła i nie mogę się z nikim skontaktować xD
@bArrek: to bardzo podobny case. u mnie tego maila nie ma, więc nie miałęm jak odebrać kod. ale w 30 minut załatwiłem pełne przepięcie konta (nawet merge 2 kont z tego wyszedł, ze starym i nowym mailem)
@bArrek: raczej wystarczy podać nowego maila i Ci przepną konto na tego maila

Pytania pomocnicze które otrzymałem od supportu:

1) tytuł który zakupiłem
2) datę zakupu (znalazłem maila)
3) adres podany przy zakupie
4) konto bankowe (płaciłem blikiem co też było przez nich potwierdzone)
i jeszcze jakieś 2 pytania
  • 0
@pyra_wykop: ale w jaki sposób mogę się z nimi skontaktować jak nie mogę zalogować się na konto? Na tej ich stronce żeby cokolwiek zrobić to przerzuca do logowania