Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki #!$%@? czy wy też to widzicie? Macie podobne problemy?? #pracbaza #szukampracy #ukraina #pomocy #kiciochpyta

Witajcie Mirki, czy wy też macie dosyć braci ze wschodu, jeśli chodzi o znalezienie jakiejkolwiek roboty?
Złożyłem Cv do 7 miejsc w których odrzucono na rzecz ukraińca ukarinki / właściciel był ukraińcem.
Przyjechali do naszego kraju po to aby chyba psuć nam życie, ja rozumiem ,że brak zusu brak podatków, ale żeby kur... w jawny dzień krzyknąć ci ,,Wypad Polskije Sabako do Chlewa" to jest #!$%@? poniżenie obywatela we własnym kraju.
Pierwsza firma do której złożyłem to był mały zakład fryzjerki, niestety właścicielka była ukrainką i powiedziała właśnie tekst z powyższego cytatu,
następna firma była przez agencje tymczasową, niestety też się nie dostałem, bo Pani w pełnym makijażu różowych paznokciach wiadomej narodowości przyszła i zaczęła się podlizywać osobie która daje prace. Następny był jakiś mały serwis telefonów i praca na rejestracji, niestety okazało się, że niby nie aktualne, dalej już #!$%@? brakuje mi siły pisać. Ukraińcy panoszą się i są roszczeniowi, jeszcze broń boże o nich się źle wypowiedz to milion Polaków splunie ci w pysk mówiąc ,,Pomóżmy bracią oni tego potrzebują" Pozdrowienia dla świadomych.

Podzielcie się ze mną jeśli mieliście podobnie, jeśli masz pisać o tym że są lepsi- OSZCZĘDŹ TO SOBIE prosze!



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Witajcie Mirki, czy wy też macie dosyć braci ze wschodu, jeśli chodzi o znalezienie jakiejkolwiek roboty?


@mirko_anonim: Powiem to co mówię znajomym Anglikom w #uk

Jeżeli imigrant, bez znajomości, wykształcenia, ledwo dukający w miejscowym języku zabiera ci pracę - to powinieneś mocno zastanowić się co poszło nie tak z twoją karierą zawodową xD

Słyszałem dokładnie to samo: czy nie macie dość Polaków/Bułgarów/Węgrów. To nawet był jeden z filarów Brexitu. Teraz nie
@mirko_anonim: typie ludzie bez niczego z gównianym zasiłkiem są od Ciebie bardziej atrakcyjni na rynku pracy, to nie ich wina że tak sobie życie ulozyles że nic nie potrafisz, i to narzekanie zamiast zrobienie czegoś co polepszy Twoja sytuację( nie narzekanie na Ukraińców nie jest robieniem czegoś w kierunku zmian)
@Atreyu A to fakt że ten kolega może być niewykształcony powoduje że ma być jbywatelem drugiej kstegori we własnym kraju ? Jest Polakuem, mamy obowiązek go faworyzować względem ibcych,niezależnie jakie ma wykształcenie lub jakie błędy popełnił. Z niepełnosprawnych też się śmiejesz że mają trudno w życiu i ciężko o pracę? Typowy kawiorowy wielko miejski mlody wyksztalcony neuropek, gnida