Wpis z mikrobloga

#jackowski #bog #koniecswiata #koniecczasu #schizofreniaparanoidalna

Kurcze, ale ta schizofrenia mi czasami dokucza: wlasnie jade po corke do przedszkola, bo chora, mijam niewinnego czlowieka, ale "zwraca" moja uwage: wysiadam akurat na parkingu i nagle... do niego wolam: "Bedzie dobrze!' i pokazuje znak kciuka, jak like w internecie. To sie gosc pyta, "Czy to ty?", a ja normalnie caly jak burak i sie tlumacze, ze mi sie pomylil z innym znajomym - juz nie mowilem, ze jestem chory, ale sie czulem glupio. Nie tlumaczylem sie choroba, ale ze mialem w Zdunskiej Woli kolege podobnego i mi sie pomylilo.

Ale jednak: na niebie juz za dnia widze wyjatkowo duzo takich swietlistych bialych pekniec / kresek / piorunkow - jakby niebo pekalo i cos miedzywymiarowego mialo sie wylac tutaj, cos dobrego, niesamowitego, tylko jak sie wyleje, to jakiejs lodzi trzeba. Jakas lodz jakby, cos takiego moze.

Czyli jak to bedzie, idziemy do konca czasu, a tam nie bedzie zniszczenia, tylko jakies wywrocenie na druga strone tego swiata, zeby jakis brud zmyc jakos? Moze cos takiego - Panie Jackowski, jesli Pan to czyta, ratuj Pan, bo oszaleje!
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@straszny_cham: Nie, bo o ile zakladam normalne istnienie takich "chorob" psychicznych (jakichs stanow roznych), to u mnie jest za duzo innych rzeczy, zwlaszcza z takich realnych - kupe ludzi mi dawalo / daje jakies znaki / symbole / podteksty, nic mi sie nie wydaje, tylko cos waznego jest w temacie.
Pamietasz, jesli moge spytac, jakie objawy mial ten ktos u ciebie w rodzinie?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@straszny_cham: Nie wiem dokladnie, czy mial chorobe, czy faktycznie na poczatku go przesladowali i potem mu sie mylilo, ze wszyscy. Samochod to zawsze jakis stoi, ale tak, tak tez sie moze mylic, ja tak mialem, ale to tylko niektore auta sa sekty, wiadomo, reszta zwykle auta. No TV to juz ostra jazda, wiec musial byc jakos chory, bo to nie jest tak, ze w TV o nim / mnie / tobie
  • Odpowiedz
@StaraDusza: dla dobra swojej córki, o której piszesz w pierwszym poście, idź do lekarza. Nikt nie daje ci żadnych znaków, jesteś po prostu chory ale można to leczyć. KAŻDEMU schizofrenikowi się wydaje, że akurat jego urojenia to nie urojenia. Na tym polega choroba, że nie jesteś w stanie tego rozróżnić.
  • Odpowiedz
  • 0
@lab_rat: A jak wytlumaczyc, ze tyle ludzi wierzy w paruzje? Czy oni wszyscy na swiecie sa niejako chorzy? Czy ich wszystkich trzeba leczyc lekami? Albo jak moim kuzynom dziadek zmarl i zaraz po tym sie cos tluklo po kuchni i szafkami napieprzalo, ze sie bali pojsc sprawdzic? Wiecz, ani oko nie widzialo, ani ucho nie slyszalo. To sa takie sprawy z pogranicza swiatow. To jest hipokryzja (ale tobie tego nie mowie,
  • Odpowiedz