Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam obsesję na punkcie Cyberpunka 2077 i #!$%@? nie potrafię się powstrzymać.
Kupiłem 2 bluzy, 5 t-shirtów, 3 czapki, 3 figurki, 3 breloki, wszystkie komiksy, książkę, grawerowane podstawki na piwo, szklanki.
Dodatkowo teraz kupiłem edycję kolekcjonerską na ps4 dla medalionu, mimo że nie mam PS4.
Finansowo się nie odbiło na mnie to tragicznie, bo w sumie potrafię zarobić w dzień więcej niż wydałem łącznie

Ale memo jakie chciał przekazać Johnny Silverhand chyba mnie kompletnie ominęło

#nalog #zalesie #cyberpunk2077 #nerd #geek #gry #grykomputerowe



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Demoliton_hammer
Tylko Neuromancera, reszta Gibsona jest na liście. Z Cyberpunku jednak trochę czytałem poza nim.
Ale lista książek do przeczytania długa w #!$%@?
@NieBojeSieMinusow
Skasowałem konto na wykopie i nie będę zakładał tylko po to by napisać, że jestem Otaku
@deletenomads @onepnch
Obsesja? XD


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No tak, mam podobnie xd Tzn nie objawia się to u mnie wydawaniem pieniędzy na merch, ale poznałem wielu ludzi zajaranych cyberpunkiem, większość z nich ma ~1000h w grze, albo więcej. Robią mody, fan arty, piszą swoje historie i postaci - można powiedzieć że mają obsesję. Poznałem ich dzięki cyberpunkowi, i do dziś utrzymujemy kontakt. Mogę spokojnie powiedzieć, że ta gra zmieniła moje życie ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim wyobraź sobie ostatnio widziałam kurtkę cyberpunk 2077 limitowana edycja którą dostali tylko pracownicy cdp. ale nie powiem gdzie :) jesteś zachwiany psychicznie
  • Odpowiedz