Wpis z mikrobloga

@ProDziekan69: oczywiście że trzymają, ale mimo wszystko miejsce w garażu podziemnym to moim zdaniem przede wszystkim wygoda.
Jeśli nadal masz możliwość kupna, to ja bym się nawet nie zastanawiał i brał miejsce w garażu podziemnym. Niezależnie od tego czy masz samochód za 10k, 110k czy 10x tyle
@ProDziekan69: szukam na przedmieściach i ze względu na to że jest masa wielkiej płyty oraz masa deweloperki z parkingami zewnętrznymi, i tylko odrobina deweloperki z garażami - jestem blisko tego zeby schować godność do kieszeni i kupić mieszkanie z parkingiem zewnętrznym :/

niestety, tam gdzie nie ma zagęszczenia i jest dużo działek, deweloperzy rzadko budują garaże - wychodzą z założenia że przeciętnemu człowiekowi to wszystko jedno, a garaże skierowane są do
@ProDziekan69: Jak na studiach wynajmowałem mieszkanie, to w garażu podziemnym trzymałem Astrę F 1.6 o wartości 1500zł. Ale nie ze względu na samochód, a wygodę (zimą w adidasach i bez kurtki schodziłem do auta i jechałem np do centrum handlowego). Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez parkingu podziemnego.