Wpis z mikrobloga

Mentzen w rozmowie z Mazurkiem powiedział, że w razie wojny trzeba bronić ojczyzny i gdyby był zwykłym obywatelem to wystąpiłby do wojska. Ale jako że jest posłem, to nie będzie mógł, bo poseł ma inne obowiązki. I taki #!$%@? z bronienia ojczyzny przez przedstawiciela husarskiej partii. No ja ciebie mordo rozumiem, gdybym nie był posłem to bym też walczył, no mówię ci, ale jako poseł no nie mogę rozumiesz mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Czyli co Mentzen każe innym walczyć jak na prawicę przystało, ale sam już ma wymówkę? Ja naprawdę nie rozumiem co ludzie widzą w Mentzenie, jeszcze kilka lat temu sam byłem w nim zapatrzony, ale teraz Mentzen wydaje się taki nijaki zarówno gospodarczo jak i światopoglądowo. Jedyne co mu wychodzi w polityce to tikotki i właściwie tylko tyle. #kanalzero #polityka
  • 41
  • 2
@GoferNothern chodzi bardziej o to, aby wykazali się jakimś zaangażowaniem w machinie wojennej niekoniecznie żeby byli na froncie, ale żeby pomagali obywatelom, aby ci czuli że nie są opuszczeni przez polityków. Wojna to nie tylko fizyczna walka, ale służba w zaopatrzeniu, w szpitalach, logistyce itp.
  • 1
@kfiatek_na_parapecie

chodzi bardziej o to, aby wykazali się jakimś zaangażowaniem w machinie wojennej niekoniecznie żeby byli na froncie, ale żeby pomagali obywatelom, aby ci czuli że nie są opuszczeni przez polityków. Wojna to nie tylko fizyczna walka, ale służba w zaopatrzeniu, w szpitalach, logistyce itp.
polsce mamy system parlamentarny, aby nasze panstwo dzialalo są nam potrzebni poslowie, ktorzy glosuja w sejmie, a nie siedza na froncie w okopie, sadze, ze nie jest to trudne do zrozumienia, no ale z tego co widze niektorzy maja problemy


@kfiatek_na_parapecie: Przeciez to nie jest przeszkoda. Jeżeli ktoś jest takim wielkim patriotą to moze sie zrzec mandatu i isć walczyć. Do Sejmu wejdzie jakiś jego kolega z listy i system parlamentarny
@kfiatek_na_parapecie: wiesz kiedyś, wierzyłem w ten #!$%@?. Chciałem iść na WAT, zajebiście napisana matura, wszystkie testy psychologiczne i badania zaliczone, fizycznie też miałem wyniki wśród wyższych? I co? #!$%@?, dostali się ludzie z ledwo zaliczoną maturą i testami fizycznymi ledwo zaliczonymi bo mieli kogoś w wojsku. Wtedy był jeden z pierwszych momentów kiedy zwątpiłem, ale przy drugim podejściu było to samo.
Więc już stwierdziłem że #!$%@? w wojsko.
Teraz słuchając takiego
Chciałem iść na WAT, zajebiście napisana matura, wszystkie testy psychologiczne i badania zaliczone, fizycznie też miałem wyniki wśród wyższych? I co? #!$%@?


@yazir: patrząc na twój styl wypowiedzi i braki w elementarnej logice oraz niemożność zrozumienia jak działa pąństwo polskie wcale sie ni dziwie, ze cie nie przyjeli, co wiecej, dziekuje im, ze cie nie przyjeli, bo jednostki takie jak ty nie powinny miec prawa byc na takiej uczelni, to byłaby