Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: no raczej nie jest to zbyt popularne w Polsce, nie ma żadnego wyniku w google u mnie, ale jak się wyszuka Ailles rectangle, to po angielsku jest to już znana sprawa.

@DROP_TABLE_Usernames no wiadomo, że nie dla każdego każda forma musi być dobra, ja jakbym był nauczycielem to tę bym też przestawił po prostu, dużo czasu to nie kosztuje, a uczeń który nie jest zły z matematyki możliwe, że tak
@CynicznyXD: trygonomertia i geomertia analityczna nie przydały mi się właściwie do niczego, studiowałem matematykę teoretyczną( ͡° ͜ʖ ͡°).

Uważam, że tyle ile trzeba umieć do napisania OM'a wystarczy, a tam naprawdę nie są potrzebne takie pierdoły. Oczywiście znam ludzi co rozwiązywali zadania z planimetrii licząc na pałę na zespolonych albo inne cuda na kiju się uczyli, ale OM jesteś wstanie zrobić nie umiejąc właściwie nic. Źle się
@Mlody_pelikan: dobra geo analityczna wierzę, że na jakiejś politechnice się może przydać, a po za tym no nie jest to trudne i buduje jakąś intuicję jak coś mierzyć, a co do trygonometrii to ja też teraz studiuje no i trochę się przydaje wiedza i zrozumienie podstawowych funkcji trygonometrycznych nawet przy jakiejś analizie, przy szeregach fouriera itp.