Wpis z mikrobloga

Ale jazda na na te RODy. Ludzmi można sterować jak sie chce. Ktoś zrobił zarzutkę i cyknelo. Czym wy sie roznicie od tych starszych z których sie śmialiście ze wciągają TVP. Ze macie kompa zamiast ekranu tv? Jesteście tak samo sterowalną falą. Do tego nienawidzicie wszystkich dookoła. Kobiet, starszych, profesorów, władz, służb, nauczycieli, kazdego oprócz swojej wyjątkowej osoby. Starszym zabralibyscie emerytury, dzialki, najlepiej ich od razu zakopać. Zerowy szacunek dla rodziców/dziadków.
Piwniczne jęki które nic w waszym życiu nie zmienią.
Pozdrawiam normalniejszą choć niewielką grupę normalnych na tym portalu.

#nieruchomosci
  • 11
@Petururururu: "chcieliście"? ja mówię za siebie i uważam że spokojnie można zalać betonem 90% RODów na dolnym tarasie, bo i tak jest tam sporo parków, a jak ktoś koniecznie chce mieć skansen z rozpadającymi się chatkami to jest Kolonia Uroda
@Petururururu: A najśmieszniejsze jest to że taki @Khaine z @worot wierzą że jak zaorają staruchom ogródki działkowe to pan deweloper postawi tam dla nich tanie mieszkania. W sumie to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad Januszową mentalnością. Kiedyś to trzeba było czekać do 60tki żeby niektórym co mniej lotnym włączyła się wiarą w magiczne garnki i nienawiść do wszystkich dookoła a teraz? Panie młodzież dojrzewa dużo szybciej to i
dobrze że nienawidzą, ja mam #!$%@?ć całe życie na kurnik 40m2 w Maćkowych i marnować godzinę+ dziennie na dojazdy do roboty bo ktoś uznał że moje rodzinne ponadstutysięczne miasto jest do zaorania, ale kto to widział by emeryt się poświęcił i przeniósł swoje grządki spod Alchemii na Olszynkę.


@worot: a myślisz że jak oddasz deweloperów działki ROD to nagle zaczniesz szybciej dojeżdżać? xDDDDD