Wpis z mikrobloga

#facebook #hacker #hacking #zabezpieczenia #wirus

Zhakowali mojej mamie konto na fb, podała kod "Helence" ale na WhatsApp potem logowanie z Turcji i zmiana adresu e-mail oraz telefonu.

I... Nic się nie da aktualnie zrobić xD

Ktoś miał takie przypadki zapewne i czy udało się Wam coś z tym zrobić?
  • 14
  • Odpowiedz
@JcL: wejdz na dotychczasowego maila, sprawdz maila od facebooka dotyczacego info o tym ze adres mailowy został zmieniony, powinien tam byc link cofający tą sytuację. zmienisz maila spowrotem, reset hasła z kodem na maila starego. Login, zmiana hasła na nowe i telefonu, potem zmien maila na jeszcze innego żeby ostatnim linkiem do cofniecia zmian przyslanym na miala nie byla wiadomośc na zmienionego maila atakujacego. O ile linki jeszcze aktywne,,,
Jak nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fff112 link wygasł lub jest już nieaktywny xD

Taki mam komunikat po kliknięciu a klikane było około 16h po fakcie
  • Odpowiedz
@JcL: to lipka i pipka, kontaktuj się z facebookiem poprzez formularz. Potrzebne bedzie zdjecie mamy trzymajacej dowod osobisty.
  • Odpowiedz
@JcL: ps. sprawdź czy czasami gdzieś nie jest zalogowana i sesja nie jest zamknieta, wtedy próbuj zmieniac telefon i maila(maila na 2 różne)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fff112 nie ma już formularza do kontaktu... Jedyne co to podszywanie się pod kogoś albo osoba niepełnosprawna lub później 13 lat
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fff112 nic nie mów, ten "tutorial" jest z czapy xD przyjedz go różnymi opcjami to zobaczysz że wyniki tego to żart
  • Odpowiedz
@JcL: ja tak klikałem, klikałem pamiętam aż w końcu znalazła sie opcja kontaktu...napisała do mnie babka(polka nawet) z adresu z dupy numerem ale z domeny fb i mogłem jej normalnie odpisać..
  • Odpowiedz