Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie nowy materiał #kanalzero o Caroline Derpienski, który tak naprawdę jest bardziej materiałem o jej sponsorze, czyli Krzysztofie Porowskim, który w latach 90 robił grube przekręty na miliony dolarów - powiązania z dużą polityką, policją, wyłudzenia VAT itd. Jeszcze nie dotarłem do końca tego materiału, ale przypomniała mi się ciekawostka dla tagu #nieruchomosci, a mianowicie: kiedyś Caroline zorganizowała pokaz mody, na którym w pierwszym rzędzie zasiadał nie kto inny jak KUBA MIDEL XD

Myślicie, że był tam dla Caroline czy może zaprosił go Porowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eh jak to ten świat wielkiego biznesu deweloperskiego i mafii się przenika... choć co ja plotę, pewnie Midas poszedł tam networkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#indexmidela
BurzaGrzybStrusJaja - Oglądam sobie nowy materiał #kanalzero o Caroline Derpienski, k...
  • 4
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja Mnie uswiadomilo jak rynek po latach komuny byl nienasycony wszystkim. Drugi biznes (po noszeniu elektorniki z czech) czyli szwalnia, rozrosla sie w kilka lat do rozmiarow, gdzie mial w niej zatrudnione 250 osob. Typ z wysztalcenia - kolejarz. Patrzac z perspektywy obecnych czasow jest to toalna abstrakcja. Potem dzieki $ wkrecil sie do wyzszych sfer i poszlo z gorki. 7,5mln $ kredytu w latach 90 na lewe papiery, gdzie za 50
  • Odpowiedz
@Zulf: to nie tak zero-jeden. Kto wie czy nie dostał jakiegoś zlecenia na szycie gaci dla wojska, do tego nie płacił podwykonawcom? Bo mógł, on - nie ty.
  • Odpowiedz