Wpis z mikrobloga

@WielkiNos około połowy kraju nie pracuje i jakoś świat się nie zawalił. U mnie w pracy to nawet byłoby lepiej jakby wiele bab siedziało w domu bo z ich obecności pożytek jest żaden ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: potwierdzam, kto z babami pracował ten w cyrku się nie śmieje. W większością prac mniej wydajne od chłopów ale mają najwięcej do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ma zielonego pojęcia jak ciężko jest ogarniać dzieci.


@Mikazek: ale też nie róbmy jaj, że to praca 24/7, bo facet przychodzi z roboty i często gęsto zajmuje się dzieckiem, w nocy wstaje, a później rano musi iść do roboty, więc nie idźmy w skrajności w skrajność.
  • Odpowiedz
  • 11
@TomdeX z tego co się orientowałam to przeważnie kobiety zajmowały się dzieckiem 24/7. Facet po przyjściu z pracy owszem pomógł przez te kilka h ale potem szedł spać żeby być wydajnym w pracy. Tylko kobieta wstawała w nocy co godzinę lub 2. Tu raczej o taką sytuację chodzi.
  • Odpowiedz
@Mikazek: ja mam wrażenie, że te wszystkie janusze nasmiewajace się z madeg albo nie mają dzieci albo #!$%@? uczestniczyły w wychowaniu swoich dzieci. Dla mnie pójście do pracy to urlop w porównaniu z siedzeniem z dwójką małych dzieci.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy dokladnie, jak sam nie mialem dzieci, to tez nie zdawałem sobie z tego sprawy

Pójście do pracy, to często o wiele luzniejsze i relaksacyjne,

Ps. oczywiście wszystko zalezy jaka praca
  • Odpowiedz
  • 2
brawo, przekonałaś mnie tym wpisem, że dosłownie każdy mężczyzna w taki sposób traktuje kobiety, które rodzą dzieci xpp


@jkjkjkjkjkjkjkjkjk byłbyś zaskoczony ilu facetów wyzywa kobiety, które siedzą z dziećmi w domu od pasożytów i nierobów. Też byłam.
  • Odpowiedz
@WielkiNos dzieci nie potrzebują opieki 24/7, a im młodsze tym więcej opieki potrzebują ale też tym więcej śpią... #!$%@? też od tego że włączenie bajki na tv czy danie dzieciakowi innego świecącego prostokąta to niezbyt absorbująca praca ;3

@TomdeX z tego co się orientowałam to przeważnie kobiety zajmowały się dzieckiem 24/7. Facet po przyjściu z pracy owszem pomógł przez te kilka h ale potem szedł spać żeby być wydajnym w pracy. Tylko
  • Odpowiedz
  • 14
dzieci nie potrzebują opieki 24/7, a im młodsze (...) tym więcej śpią... (...) włączenie bajki na tv czy danie dzieciakowi innego świecącego prostokąta to niezbyt absorbująca praca ;3


@podjad3k z tym spaniem dzieci to mity. Nie wolno włączać bajek dzieciom do roku w ogóle. Rozumiem, że danie świecącego trójkąta 2 latkowi to byłoby wszystko na co cię stać jako ojca, ale wiele osób jednak się w to bardziej angażuje i dba o
  • Odpowiedz