Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co myślicie o samotnej wycieczce samochodowej w celu przejechania przez wszystkie miasta wojewódzkie w Polsce łącznie ze spaniem w aucie?

Szkoda pieniędzy na paliwo (jakieś 1000 zł z jedzeniem), ale lubię jeździć. I czy samemu może być fajnie? Przez całe swoje życie nie opuszczałem swojego województwa.

#pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zajebiste. Też tak zrobie, ale najpierw mam plan na wakacje taki, ze wsiadam w swojego Taunusa w domu rodzinnym w Policach, i frunę wybrzeżem Bałtyku na wschód, potem scianą wschodnią na Podkarpacie, potem wszystkimi górami, w które jezdzilem za gnoja na obozy harcerskie (jako cywil oczywiscie, bo od dziecka mialem problem z dyscypliną i te ich mundurki strasznie mnie uwierały, Potem stwierdze na wlasne oczy o co chodzi z tą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

rozważ trasę jako okręg do 300km wokół miejsca zamieszkania tak aby nie oddalić się za bardzo w razie gdyby trzeba było wracać. Na dalsze miasta możesz zrobić drugi trip. No chyba, że koniecznie chcesz za jednym razem to ok.

Czemu szkoda kasy na paliwo? Takiego niezrealizowanego wypadu będziesz żałował na starość gdy już nie będziesz mógł. Szkoda kasy to na za częste wymiany telefonu czy drogie markowe ciuchy imho.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @sberatel tylko kasa mnie przed tym powstrzymuje i szukam jakiejś alternatywy.

@sejlormon dobry pomysł, ale właśnie chcę samemu pojeździć i nie dostosowywać się do kogoś. O to chodzi w tym pomyśle.

@programista15cm mam znajomych, ale rzadko wyjeżdżamy poza nasze wojewódzkie.

@mirko_anonim to nie problem w trasie.



·
  • Odpowiedz