Wpis z mikrobloga

#telewizory #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #elektronika #niebieskiepaski #heheszki #philips #smiesznypiesek #smiesznekotki #nieruchomosci #rosja #ukraina #wojna #wojsko #pieniadze #inwestycje

Drogie Mirki,
Z gory przepraszam za wywolanie #tagow nie zwiazanych z tematem ale chodzi mi o zasieg - a noz w ten sposób znajde osobe co posiada ten sam telewizor co ja. Prosze nie bijcie za tagi nie powiazane ale grzecznie olejcie temat. Ponizej przechodze do sedna:

Panowie. Próba nie strzelba, sprawę mam taka: Czy ktos z naszego szanownego grona kupił moze nie dluzej niż 2 lata temu (czyli nie wczesniej niz przelom lutego/marca 2022) ten sam (badziewny) telewizor co ja, a mianowicie chodzi o:
Philips 70" Ambilight
Model no.: 70PUS8535/12
Serial no.: FZ3A2042070686

Zdjecia TV w komentarzu, na priv wyjasnie o co kaman choc pewnie sie domyslacie o co biega (ja kupilem dluzej niz 2 lata temu) ... gdyby ktos cos, to prosze o kontal. Milego nadchodzacego tygodnia! Pozdro!
AntiAdzik - #telewizory #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #elektronika #niebieskiepaski...

źródło: temp_file4751786120693293451

Pobierz
  • 8
Mam Philipsa, starszego o rok, 50PUS8804, i sobie go chwalę.


@Gieekaa: mój to 58pus7304/12 i też sobie chwalę. Ale #!$%@?ą brak możliwości przyciemniania obrazu, telewizor chyba z 4 lata ma.
@Gieekaa @GeDox
Ja tez sobie chwalilem przez 2,5 roku, do poki nie nie stalo sie to co powyzej... Chociaz z drugiej strony z jakosci obrazu w sumie nigdy zadowolony nie bylem. Odnosze wrec nawet wrazenie ze moj stary wysluzony samsung 46" nastoletni, ktory trafil do sypialni 3 lata temu obraz ma duzo lepszej jakosci niz ten philips. No i soundbar + subwoofer tez z philips wkurzaly od poczatku (jakas promo byla na