Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy różowa nie mogła zasnąć i się wierciła, obudziła mnie i powiedziała, że ma mi ochotę obciągnąć xd zrobiła to i poszła spac

#seks
  • 117
  • Odpowiedz
@Notes: to chyba twoje multikonto
Przecież ty też pod jakieś zaburzenia podpadasz
Twierdzisz jakiego to nie masz udanego życia ale wychodzi na to, że twoja jedyna rozrywka jest kłócenie się z przegrywami na wypoku xD
  • Odpowiedz
@Notes: totalnie się zgadzam. Ja np lubię się chwalić ale czuję że takie przechwalanie się jest żałosne więc i tak to robię a potem mi głupio.
Po 28 roku życia to kobiety stają się bardziej napalone (prawie ciągle w zasadzie) więc to normalna sytuacja. Ja od mojej muszę wręcz #!$%@?, metaforycznie mówiąc, udawać ból głowy żeby mi dala trochę spokoju
  • Odpowiedz
@sergio91: Zazdro mocno. Fajny taki związek.

Trochę się pożalę, że nigdy w takim nie byłem. Raz miałem dziewczynę - a bardziej koleżankę co chciała uprawiać seks przy każdej okazji nawet 3x dziennie ale trwało to może miesiąc i wyjechała za granicę. Potem każdy kolejny mój związek to coraz mniej fizycznej miłości i coraz mniej namiętności.
Ostatnia dziewczyna z którą niedawno zerwałem nawet nie miała ochoty robić lodów (w sumie to nie
  • Odpowiedz
Przysniła jej sie wielka mokebia pała i zgodziła się na erzac.

erzac = książk. coś, co ma w zamierzeniu zastępować coś innego, ale w opinii mówiącego nie spełnia swojego zadania przez to, że jest nieporównywalnie gorszej jakości
  • Odpowiedz