Wpis z mikrobloga

Performance Czarnka wybitnie dobry, nie widziałem jeszcze Mazurka tak zniszczonego, wszystkie zarzuty jakie stawiał nie dość, że były przez potężnego pisowca bronione, to jeszcze odbijane tak mocno że to redaktor wychodził na debila jak choćby przy porównaniu 210 tysięcznego Radomia do Psiej Wólk podczas dyskusji o uczelniach medycznych. Krzysiowi Stanowskiemu przybyłemu z odsieczą pytań o jakieś gówniane aplikacje do nauki pozostało tylko robić miny defekującego kota i uciec z tonącego statku po dziesięciu minutach

Ale wisienką na torcie był minister nauki z PO, gość mając w teorii najlepszą możliwą wiedzę, zadał takie pytanie, które okazało się plusem działań Czarnka, a z niego zrobiło chama który obraża polskich naukowców z dziedzin związanych z przemysłem mleczarskim.

Na wykopie za to oczywiście stabilnie, wszystkie przychylne komentarze to robota botów Mateckiego i Ławrowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero #bekazlewactwa #polityka
Towarzysz_Pawulon - Performance Czarnka wybitnie dobry, nie widziałem jeszcze Mazurka...

źródło: temp_file2102615253913640790

Pobierz
  • 4
@Towarzysz_Pawulon: Czarnek jest świetnym demagogiem i populistą dodatkowo obrytym w liczby i sumy. Z demagogiem trudno się walczy, zwłaszcza jak się jest tak katastrofalnie nieprzygotowanym jak Stanowski i Mazurek. Czarnek walił samymi konkretami, pal sześć że tylko wygodnymi dla niego. Redaktorzy o żadne kontr konkrety nie potrafili nie tylko zapytać, ale nawet nie wiedzieli o co pytać! O Willi+ to Mazurek sobie przypomniał bo słuchacz to wyciągnął, a i tak nie
@wolviex to obejrz sobie wywiady Mazurka czy programy Stanowskiego, nawet Mentzen robił w nich z siebie idiotę, a pisior idiotę robił ale to z oponentów

A co z ministrem PO? on też słaby research robił? Ten jego telefon to tylko najlepszą reklamę mu zrobił sugerując że jego głównym przewininiem było wspieranie nauk ścisłych na polskich uczelniach przyrodniczych XD
@wolviex: Ty mówisz o przesłuchaniu, a tutaj zapraszają człowieka i pozwalają mu mówić, konfrontując go jeszcze z publiką.

To jest coś w stylu programów, gdzie zapraszali Korwina, a na widownię wpuszczali trochę ludzi z ulicy i trochę małych dziennikarzy czy tam działaczy społecznych z różnych środowisk. Czy tego chcesz czy nie to na tle nikogo ludzie stają się kimś.

A w ogóle to jest jakiś powód dla, którego ktoś się powinien
@Towarzysz_Pawulon @wolviex u Stanowskiego jeszcze nie słuchałem, ale czasem w innych wywiadach słucham, Czarnek umie to robić. Niektórzy prawicowi myśliciele jak np. ostatnio prof. Andrzej Nowak typują go na następcę po Kaczyńskim. Kto wie, jeśli polska tzw. prawica skręci w kierunku podobnego do amerykańskiego "trumpizmu" (i francuskiego ZN), to Czarnek mógłby się w tej roli znaleźć.