Wpis z mikrobloga

@#!$%@? to zapodaj jakiegoś fajnego FPS w single player z dobra fabuła, może być z tej dekady. Chętnie bym w coś zagrał.
@120_Dni_Sodomy: proponuje kupić sobie okulary z warstwa ochronna blue(takie żółtawe soczewki)
nawet okulary za 100zl sprawiaj ze przestanie ci się spać. ja to od tyłem na dniach i mam full energii.
@Zarrakash: troche przesadziles z tym DOOM-em. Zobacz takie gry strzelanki jak R6, Squad, HLL, Tarkov, Ready Or Not, Ground Branch, Zero Hour, Arma czy Insurgency. Pomimo, ze wszystkie razem te gry maja tylu graczy co ma tylko ostatni COD, ale nie mozna im zarzucić odtwórczości. Każda z tych gier jest na swój sposób wyjątkowa i pod wieloma względami sprawiaja wiecej przyjemnosci z gry niz inne "popularne" strzelanki jak COD, DOOM, CS
@#!$%@? Ja jeszcze wrzuciłbym Factorio. Kiedyś widziałem jakiś Gameplay na YT, spodobała mi się mechanika gry i pomysł i wchłonęła mnie na wiele tygodni.
@twojmlodszybrat masz, gdzie tu masz mikro transakcje? Chyba jedynie GTA z tych gier ma mikro transakcje ale to tylko w GTA online i to nieobowiązkowe, bo ja jakoś ciupając w GTA online od 10 lat nie wydałem ani grosza a mam lepsze wyposażenie, samochody itp niż ci co bulą hajs
@GladysDelKarmen ale teraz #!$%@? głupoty. Te 15/20 lat temu po prostu wychodziło mniej szamba bo mało kogo było stać na zrobienie gierki i wypromowania jej, a teraz masz steam gdzie możesz zrobić byle gówno i je wydać bez jakiegoś dużego wysiłku. A do promowania wystarczy ci Tik Tok, YouTube czy Instagram i masz pewność, że jakiegoś frajera złapiesz.
Dziś też wychodzą dobre gry z taką samą częstotliwością co kiedyś tylko w dobie
@visionsense: Nie przeczę, że te gry nie są dobre. Natomiast tak, dla kogoś kto grał te 20-25 lat temu właśnie w R6, SWAT 3, America's Army, Operation Flashpoint, Vietkong czy pierwszą ARMA, są po prostu w dużej mierze odtwórcze. Nawet już ten wspomniany przeze mnie nowy Doom, którego uważam za bardzo dobrą i innowacyjną grę, jak by się dobrze zastanowić to pod względem klimatu jest właśnie Doomem 2, natomiast gameplayowo wręcz
Jak masz 15 lat to możesz tak uważać. Ja mam prawie 40 i praktycznie wszystko co obecnie wychodzi już gdzieś kiedyś widziałem w takiej czy innej formie.


@Zarrakash: Gdzie widziałeś kiedyś gry VR? Virtual Boy się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@120_Dni_Sodomy: odkad gry trafily do mainstreamu to jest dojenie kasy, pierwszy skin konia do wowa zarobil wiecej niz starcraft 1. A poziom graczy spadl i mozna im pluc w twarz to beda mowic ze deszcz pada vide gry blizzarda
Gdzie widziałeś kiedyś gry VR? Virtual Boy się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Morken: Haha, no, tu mnie masz :D Virtual Boyem nigdy się nie bawiłem, jedynie na targach przed 2000 klikałem w coś z hełmem na głowie. Była wtedy przez jakiś czas faza na VR ze strony różnych firm ale szybko sobie odpuściły. Chyba Oculus jako pierwszy wrócił na poważnie do tego pomysłu.

Wprowadzenie nowych