Wpis z mikrobloga

Brutalny #blackpill jest taki, że jak nie macie #prawojazdy po 25 roku życia to jest z wami ostro nie tak.
Jak patrzę po znajomych to tylko największe pierdoły nie mają prawka.
I nawet się zdarza, że taką #!$%@?ą jest #programista15k czyli 10k na rękę - niby dobrze zarabia niby tego, a prawka brak.

Bo to że z mamą taki #programista10k mieszka to wyśmiewać nie będę, bo jak jest samotnym przegrywem to niby w jakim celu ma się wyprowadzić? Żeby nabijać kieszeń komuś innemu z tagu #nieruchomosci ? To niech lepiej mieszka z mamą, bo oboje mają się do kogo odezwać.

#mgtow też dam, bo nie bycie fajtłapą to zawsze plus
  • 62
  • Odpowiedz
@BreathDeath: Ty też tak bardzo głośno chciałeś się pochwalić jakim przegrywem jesteś? xD

Beka z ciebie. Ciekawe bajeczki piszesz, jakbyś ty był multimiliarderem, który ma rolls z kierowca xD Może cię tym zaskoczę, ale nawet tacy ludzie mają kawałek plastiku reprezentujący pewne zdolności człowieka, i jeżdżą sobie dla przyjemności ;)

No ale co ty możesz wiedzieć skoro dla ciebie wyjazd pod namiot jest czymś niemożliwym do zrobienia, a wypad na weekend
  • Odpowiedz
jakoś w najbliższym czasie będę zarabiał około 30k na rękę i nie mam prawka, co teraz?


@Jurigag: Pewnie nic, bo dokładnie tyle się dzieje w twoim życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bombonier: Ale Ty wiesz, że nie każdy ma chęć i potrzebę prowadzić auto ? Na #!$%@? w ogóle człowiekowi prawo jazdy jak nie ma samochodu ? A najbardziej to mnie zastanawia czemu ludzie się interesują tym jak ktoś, kogo nawet nie znają, żyje xD
  • Odpowiedz
@GOHAN: O i kolejny pokemon się przywitał xD

A najbardziej to mnie zastanawia czemu ludzie się interesują tym jak ktoś, kogo nawet nie znają, żyje xD

A ktoś pytał o ciebie? xD To tylko ogólne i prawdziwe stwierdzenie.

Ale Ty wiesz, że nie każdy ma chęć i potrzebę prowadzić auto ? Na #!$%@? w ogóle człowiekowi prawo jazdy jak nie ma samochodu ?

Po to że samochód to dzisiaj powszechność i
  • Odpowiedz
@Bombonier: na tej waszej wiosce to może prawko jest potrzebne, ale mieszkając w takiej aglomeracji jak miasta top 3 w Polsce to trzeba być debilem żeby kisić samochód, płacić po kilkadziesiąt tysięcy za miejsce parkingowe zamiast wykupić bilet na MPK za 100zl/msc i mieć wszystko w dupie.
  • Odpowiedz
@Jurigag: Wychodzenie wieczorami na chlanie nie jest czymś co można nazwać, że dzieje się dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od razu wiadomo jakich hobby nie masz, bo nie możesz mieć ich bez prawka i samochodu i to mi wystarczy by ukreślić cię mało interesującą osobą
  • Odpowiedz
@cwlmod jeżdżę na koncerty i festiwale i sporo po Europie i świecie, także no nie wiem xD nie trafiłeś, nie trzeba mieć prawka i auta aby mieć sensowne życie
  • Odpowiedz
@Jurigag: To że lecisz sobie pochlać do innych miast to też nie jest imponujące.

Żeby nie lecieć w tropiki - pokaż mi twój grafik i koszty przejazdu Wawa-Energylandia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chcesz być na 10 czyli chwilę po otwarciu parku
  • Odpowiedz