Wpis z mikrobloga

Brutalny #blackpill jest taki, że jak nie macie #prawojazdy po 25 roku życia to jest z wami ostro nie tak.
Jak patrzę po znajomych to tylko największe pierdoły nie mają prawka.
I nawet się zdarza, że taką #!$%@?ą jest #programista15k czyli 10k na rękę - niby dobrze zarabia niby tego, a prawka brak.

Bo to że z mamą taki #programista10k mieszka to wyśmiewać nie będę, bo jak jest samotnym przegrywem to niby w jakim celu ma się wyprowadzić? Żeby nabijać kieszeń komuś innemu z tagu #nieruchomosci ? To niech lepiej mieszka z mamą, bo oboje mają się do kogo odezwać.

#mgtow też dam, bo nie bycie fajtłapą to zawsze plus
  • 62
  • Odpowiedz
@Jurigag: No wiadomo, bo nigdy byś tam nie dojechał bez samochodu ze stolicy, żeby się wyrobić na 10 xD

Piękne samozaoranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurigag: Głąbie, nie obchodzi mnie że nie bawią cię takie miejsca, bo masz za małe jaja, żeby się odważyć. Mnie obchodzi to że dałem ci przykład miejsca do którego nie dojedziesz zbiorkomem jeśli nie mieszkasz w okolicy.

Jak pojedziesz na Kretę to też mało wyspy zwiedzisz, nawet biorąc wycieczki fakultatywne. Jestes przegrywem mentalnym, który nawet nie widzi jak bardzo ma ograniczone horyzonty. Pojechałem na 2 tygodnie i zwiedziłem 80% Chorwacji, bo
  • Odpowiedz
@cwlmod XDDDDDD skąd wiesz co mnie interesuje? XD ty po prostu trollem jesteś który zazdrości ludziom że mogą sobie pozwolić na życie bez auta bo ich stać
  • Odpowiedz
@Jurigag: Ty jesteś dzbanem, który nie rozumie przykładu jako figury retorycznej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież wiem że ciebie interesuje tylko chlańsko. Ludzie, którzy nie wyjeżdżają z miasta mają tylko takie zainteresowania ochlejusie xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: @Bombonier Mimo że posiadam prawko nawet na ciężarowe do 18t (prawko robiłem w UK) to uważam że jesteście #!$%@? uważając że jak ktoś prawka nie ma to coś jest z nim nie tak. Nie tak to jest z wami skoro wam się wydaje że wszyscy mają takie potrzeby jak wy i że znacie jedyny możliwy sposób na wygodne i przyjemne życie.
  • Odpowiedz
@damch: Ale to ty jesteś

#!$%@?


jeśli uważasz, że niemoc zrobienia prawka nie jest ujmą dla takiej osoby xD

wam się wydaje że wszyscy mają takie potrzeby jak wy i że znacie jedyny możliwy sposób na wygodne i przyjemne życie.

To nie nam się wydaje tylko to jest obiektywny fakt. Bardzo wielu rzeczy nie da się zrobić bez choćby okazjonalnego użycia samochody
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ostry z ciebie frustrat. XD
Najlepszym przykładem tego jest to że od razu stwierdzasz że to niemoc a nie np. brak takiej potrzeby, ostro jesteś typie odklejony.
  • Odpowiedz
@cwlmod: no psychol z ciebie, ja poprostu stwierdziłem takt że jesteś #!$%@?ęty bo dla ciebie wartość człowieka wyznacza to czy ma prawko czy nie, widać że jesteś nic nie wartym cepem co stara się budować swoją wartość jakimiś pierdołami.
  • Odpowiedz
@damch Nie ma czegoś takiego jak brak potrzeby. Dzisiaj każdy czasami potrzebuje użyć auta, bo takie mamy czasy

Pięknie pokazałeś jak bardzo się zagotowałeś broniąc miernot życiowych xD

Oczywiście według przegrywa to ja jestem niewarty nic cepem, bo potrafię prowadzić auto. Jak wiadomo, według takich przegrywów jak ty, im więcej człowiek potrafi tym jest gorsz xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: Hahaha, dobra, wszystko jasne, przejrzałem twój profil, ty o niczym innym nie #!$%@?, typowy przegryw co największym osiągnięciem jest u niego zrobienie lejców i stara się innym wmówić jak ważna i niezbędna jest ta pierdoła. To jeszcze sobie zejde do twojego poziomu i tam cię zaoram: Skoro oceniasz ludzi po prawku to ci powiem stul pysk robaku bo z tym swoim B to ty nie pyskuj do kogoś kto ma
  • Odpowiedz
@damch: Ale wiesz, że twoje wysrywy i obrazy nie zmieniają faktów, że wyszedłeś na pajaca i nie masz nic do powiedzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ty sie powinieneś leczyć i nauczyć używać lenny face. W sumie dobrze go użyłeś, bo to znak ironii, czyli chciałeś powiedzieć dokładnie coś odwrotnego niz brzmi ironia. Więc tak, masz racje, fakty sa zgodne z tym co mowie, mam wiele do powiedzenia, nie robiąc przy tym z siebie pajaca, dobrze ze sie rozumiemy.
  • Odpowiedz