Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Ale by mnie #!$%@?ła taka typiara, bo ona wie lepiej co powinnaś robić co cię powinno interesować i z czego powinnaś czerpać przyjemność. Jak dla mnie to ona ma coś z głową. Tacy ludzie nie potrafią zostać sami ze sobą na kilka minut ze swoimi własnymi myślami. Jak nie są zajęci to im korba odwala.
Dla mnie zajebistą rzeczą jest jak posprzątam w chacie i tak sobie siądę na kanapie
  • Odpowiedz
@Zoyav musisz innego życia spróbować, są różne, mówię ci, ciekawsze i bardziej ambitne są, musisz wybrać lepsze. Źle zwiedzałaś, nie można nie lubić zwiedzać, musisz poznawać.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Przecież ta po lewej to jakiś toksyk który chce się dowartościować mniej pewną siebie osobą. Zlewaj takie komentarze.

Trzeba żyć po swojemu nie każdego bawi wieczny chaos w życiu i dużo ludzi lubi spokój i stabilizację. Nie ma w tym nic złego
  • Odpowiedz
@Zoyav Ale mnie wnerwiają tacy podróżnicy-neofici. Ich wizja świata jest jedyna słuszna, cokolwiek robisz inaczej, robisz ŹLE.

Ja uwielbiam podróżować, ale po swojemu. Jak opowiadałem koledze-normikowi o swoich planach, to on wszystko skrytykował, wyśmiał i stwierdził, że ja podróżuję ŹLE, bo on by zrobił inaczej. Daremna dyskusja z takimi.
  • Odpowiedz
@kesex: ja tam się zgadzam mimo iż w wielu miejscach byłem to takie które naprawdę zrobiły na mnie wrażenie to było tylko kilka XD, tak to zazwyczaj patrząc niby na coś czym się ludzie zachwycają mam takie 'aha, cool' XD
  • Odpowiedz
Mega toksyczne babsko. "Pisałam o tym pracę" - ciekawe co to była za praca. xD
Typowy normik ekstrawertyk - nie rozumie, że ktoś może nie być introwertykiem, że ktoś może nie cieszyć się z poznawania ludzi, z wyjazdów i podróży. Nie rozumie, że komuś może się podobać siedzenie w domu.
ZERO EMPATII i zrozumienia, że ktoś może być INNY.

Strasznie egocentryczna, egoistyczna, zakochana w sobie toksyczna baba.
Niestety mnóstwo normików-ekstrawertyków jest właśnie
  • Odpowiedz