Wpis z mikrobloga

@Zoyav moim zdaniem to powinnaś (jeśli możesz oczywiście) zerwać z tą dziewczyną kontakty poza pracą, ograniczyć kontakt tylko w pracy. Brzmi jak typowa matka, która jej przekazała takie myślenie. Chamskie odzywki nie mające nic wspólnego z jakąkolwiek chęcią (?) pomocy, czy rady. Co druga taka mateczka Polka teraz. Doczytałam teraz, że ma 52 lat, mateczka
  • Odpowiedz
@Zoyav ona chyba chce wcielić się w rolę takiej typowej zgorzkniałej „matki”, miałam to samo z moją, ale trochę w mniejszym stopniu. Te babeczki nie są zbyt inteligentne w swoim rozumowaniu, od prababki przez babkę i matkę te same myślenie, nic nowego
  • Odpowiedz
  • 4
@pakoraban niedawno jej syn rok młodszy ode mnie zamieszkał ze swoją narzeczoną w we własnym mieszkaniu i chyba przeżywa tzw. syndrom opuszczonego gniazda
  • Odpowiedz
  • 0
@pakoraban ale osoby mniej towarzyskie zawsze były, to nie jest tak że od roku tego i tego rodzą się osoby aspołeczne, w jej pokoleniu też takie są i to pełno, znam takich dużo
  • Odpowiedz
@Zoyav to jak jej zależy żebyś wyszła z domu to coś ci zaproponowała? Że cię wyciągnie albo coś? Czy tylko tak gada jak ludzie do osób z depresja, żeby wyszli i pobiegali na ulicy
  • Odpowiedz
@pakoraban: pod względem mówienia innym osobom co mają zrobić, to w sumie nie różnisz się niczym z tą rozmówczynią po lewej stronie. Z tym, że ona dodatkowo jeszcze dodatkowo ocenia autorkę wpisu.
Edit. W sumie ty mówisz co autorka powinna zrobić, jak i przypinasz tej rozmówczyni łatki, etykietki, co w sumie też jest ocenianiem.
  • Odpowiedz
@Zoyav Jako że mam wykształcenie w kierunku postępowania z takimi osobami (skończyłem gimnazjum), to mogę podpowiedzieć co robić z tak ciężkimi przypadkami. Trzeba być mocno asertywnym, np. "#!$%@? ci do tego jak żyje, wal się na cyce stara #!$%@?" czy tym podobne wiadomości
  • Odpowiedz
  • 2
@pakoraban jak usłyszała że wybieram się na marsz niepodległości, to powiedziała że jedzie ze mną, oczywiście ja musiałam ogarnąć sama pociągi, dojazdy nie znając zupełnie Warszawy, pytać obcych o drogę (ta aspołeczna ja!), beze mnie to by się chyba zgubiła i spała na dworcu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Castellano przecież to jest oczywiste że została oceniona przeze mnie po tym co wypisuje do OP-ki, nie musisz mi tego pisać. A że wydźwięk tych wiadomości jest chamski i atakujący to już mówi trochę o autorce „z lewej”
  • Odpowiedz