Wpis z mikrobloga

Był wczoraj koncert Cradle of Filth, bardzo fajen.
Jestem mała, więc nawet się nie pchałam pod scenę i mieli takie fajne szkielety potworów ustawione po bokach sceny i bardzo mi się podobały i po koncercie czekałam, aż się przerzedzi pod sceną, żeby sobie podejść i zrobić zdjęcie z bliska. No i się doczekałam, podeszłam i zrobiłam i wróciłam do brata i sobie staliśmy i gadaliśmy i czekaliśmy aż trochę ludu już pójdzie z szatni i pomyślałam, że zobaczę jak wyszedł mój szkielecik....

Nordri - Był wczoraj koncert Cradle of Filth, bardzo fajen. 
Jestem mała, więc nawet ...

źródło: 1708639866719

Pobierz
  • 8
  • 1
A grali w Polsce, czy zagramanicą? Pamiętam, że lubiłem Nymphetamine, Death of love, Hallowed by the name (cover), No Time to cry. Zapętlało się w gimbie


@Festiwal_Panczy: A to już te nowsze płyty właśnie. Nymphetamine zagrali.
Ja to team Principle, Dusk, Cruelty itp :) Bo te nowe to takie piosenki, wszystkie podobne do siebie. Fajnie śpiewał, miło posłuchać, ale te stare płyty miały klimat inny - człek miał ciarki jak słuchał
@Nordri: ooo proszę, czyli nie byłem jedynym użytkownikiem wykopu na tym koncercie :)
Co co zdjęć, to wbij się gdzieś na instagram i skopiuj od kogoś :)
Ilość osób które przyszły nagrać koncert w słabej jakości przy słabym oświetleniu i na którym nic nie będzie słychać zaskoczyła mnie (w sensie sporo było takich osób). No ale ja byłem na koncercie pierwszy raz od chyba 20 lat, więc mogło się pozmieniać.
  • 1
ooo proszę, czyli nie byłem jedynym użytkownikiem wykopu na tym koncercie :)

Co co zdjęć, to wbij się gdzieś na instagram i skopiuj od kogoś :)

Ilość osób które przyszły nagrać koncert w słabej jakości przy słabym oświetleniu i na którym nic nie będzie słychać zaskoczyła mnie (w sensie sporo było takich osób). No ale ja byłem na koncercie pierwszy raz od chyba 20 lat, więc mogło się pozmieniać.


@BoKoR: Dzięki,
Nordri - >ooo proszę, czyli nie byłem jedynym użytkownikiem wykopu na tym koncercie :...

źródło: 428612650_795555625724034_1091169515841031076_n

Pobierz