Wpis z mikrobloga

jest zdziwienie, bo jak nie ma w okolicy kosza, to kulturalny i cywilizowany człowiek chowa takiego śmiecia gdzieś do torby/plecaka, żeby wyrzucić w domu, albo trzyma w ręce aż nie trafi na kosz.


@Krolowa_Nauk: brudasom nie wytlumaczysz, a juz w szczegolnosci palaczom, którzy nie dość że smrodzą gdzie popadnie to jeszcze potrafią wyrzucić peta pod siebie, pomimo, że obok jest kosz. Strzelać do takich to mało.
@reddin: E tam, u nas te metalowe, uchylne kosze są i tak zawsze poprzechylane albo nawet celowo poprzekręcane na drugą stronę, bo panu lokalnemu żulowi w ten sposób łatwiej obczaić czy pojawiły się jakieś nowe puszki po piwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? z tobą, wyprowadź się z tego kraju. Jeden defekt na wiele udanych projektów pokazujesz.Nie będziesz miał dobrze w życiu jak srasz na swój dom.
@Krolowa_Nauk: jedyne co się chyba nie zmieniło, to z jakiegoś powodu nadal sporo palaczy nie uważa peta za śmiecia i rzuca to pod siebie tam gdzie stoi.


Palacze to straszne fleje, jakoś nigdy nie mogą trafić do śmietnika nawet jak jest pod ręką. A najgorsi są tacy co jarają czekając na autobus a jak podjedzie to ostatnie zaciągnięcie przed drzwiami, pet pod autobus. Potem kłąb dymu wypuszczają już w środku tuż
Już nie pie......cie z tym jak to u nas jest źle. OK zdarzają się kwiatki, ale ogólnie jak mielibyście pojęcie odnośnie wymagań dot. ścieżek rowerowych to byście z tych foteli gamingowych pospadali.
kiedyś wyjeżdżałem z tunelu i #!$%@?łem się na słupek, który jakiś idiota wmurował na środku ścieżki rowerowej, telefon uratował mi jaja ale lekko się wgniótł, do kogo mogę składać zażalenie?
@szmichal dziwnie to dla mnie bylo w Legnicy swojego czasu. Pale fajevzle i ja mily dla kazdego. Okazalo sie ze ifoludek tam wyladowal, albo tajniak, albo pedofil... Jpr