Wpis z mikrobloga

inb4 ludzie "kupujący" mieszkanie na kredyt piszą o prawie własności xD


@PozdroPocwicz: Mam mieszkanie na kredyt. Do splaty zostala polowa tego co mam na oszczednosciowce. Nie splacam bo mi sie nie do konca oplaci.
Wiec taka "wlasnosc schroedingea". Mam czy nie mam? :DD
lepiej późno niż wcale ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Erados: Lepiej z glowa niz sie uwalic a potem skomlec "panstwo pousz bo wtopilem"

Wziecie kredytu hipotecznego na kupe lat i na kupe siana to nie wyjscie do piekarni po bulki.

Mialem takie mozliwosci jakie mialem i rozegralem jak rozegralem. Dzieki temu mialem wyjebongo jak st00pki wywalilo i tylko sie nabijalem z placzacych cwaniakow.

Ale jakbym nie posluchal kumpla
masz hipotekę w księdze wieczystej? Więc nie jest to twoja własność a banku. Masz prawo użytkować i dowolnie rozporządzać, ale warunkowo.


@PozdroPocwicz: I warunek polega na splacaniu rat. Czegos nie zrozumiales w:

Do splaty zostala polowa tego co mam na oszczednosciowce. Nie splacam bo mi sie nie do konca oplaci.


No chyba ze jest cos o czym nie wiem i w kazdej chwili bank moze przyjsc i zabrac mi mieszanie pomimo
I warunek polega na splacaniu rat.


@gorzki99: warunki to postawił ci bank w umowie.

Czegos nie zrozumiales w

a ty czego nie zrozumiałeś w "nie jesteś właścicielem tego mieszkania"? Tyle pieniędzy na koncie a czytać nie umie xD
@PozdroPocwicz: Jestem wspolwlascicielem. I dopoki spelniam warunki banku to bank nie ma mozliwosci wywalenia mnie z mieszkania. Chyba ze wiesz cos wiecej a po prostu nie chcesz sie wiedza podzielic.

Jakby bank zaczal cos kombinowac to 3 klikniecia i kredyt splacony. Tyle bank se moze kombinowac.

Doksztalc sie (za free - nie musisz brac kredytu)
gorzki99 - @PozdroPocwicz: Jestem wspolwlascicielem. I dopoki spelniam warunki banku ...

źródło: Screenshot_192

Pobierz