Wpis z mikrobloga

Jeśli pomyślałeś choć raz że masz dość swojego dziecka prosze przeczytaj ten tekst... ❤️

Zapewne nie raz miałeś wrażenie, że Twoje dziecko robi Ci na złość, marudzi, wymusza, bije czy pyskuje. Myślałeś sobie "oszaleje, nie mam już siły". Nie raz może zdarzyło Ci się w przypływie emocji podnieść ton głosu, bo przecież ten łobuz nic nie słucha. Być może w ukryciu płakałaś z bezradności bo przecież ten maluch jest wszędzie, wchodzi na krzesła, stoły trzeba mieć na niego oko cały czas, nawet nie możesz w spokoju zjeść kolacji....

Choć wiem, że jest Ci ciężko oddałbym wszystko by być na Twoim miejscu. By moim jedynym problem było to, że moje dziecko łobuzuje, nie słucha i trzeba go pilnować.

Zazdroszczę Tobie z całego serca, moje ojcostwo jest zupełnie inne niż Twoje - pełne obawy, cierpienia, wizyt u lekarzy. Mam małego Synka
Olafka, choruje na Dystrofię Mięśniową Duchenne’a. Wiem, że przeżyję mojego synka... Staram się z całych sił brać garściami z naszych wspólnych chwil to co najlepsze, bo nie wiem ile czasu nam jeszcze zostało... rok, dwa, trzy?

Doceńcie to co macie - zdrowe dziecko to największy dar jaki mogliście dostać. Nie ma nic cenniejszego, oddałbym wszystko aby biegać za synkiem, pilnować go całymi dniami, słuchać jak mi marudzi aby tylko był zdrowy 🙏

Jest dla nas szansa, ale terapia jest nierefundowana i bardzo droga, jeśli chciałbyś podarować życie dla mojego dziecka proszę wesprzyj naszą zbiórkę ❤️

https://www.siepomaga.pl/serca-dla-olafa?pomoc1

Doceń to co masz, zobaczysz że życie stanie sie piękniejsze ❤️

Eryk Tata Olafka

*zbiórka zweryfikowana przez fundację
kaen89 - Jeśli pomyślałeś choć raz że masz dość swojego dziecka prosze przeczytaj ten...

źródło: received_1247610769287673

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz