Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem po robocie w markacie po bułki i jak zawsze opowiadam matce przez telefon, że dzisiaj miałem zjeb#nych kierowców, tzn ja nazywam ich k#rwami i stałem akurat w kasie w kolejce. Okazało się, że na kasie pracuje starsza baba, więc przepuszczam że wiek dawno emerytalny. W końcu nadeszła moja kolej do kasy, oczywiście dalej rozmawiając przez tel i ta baba się zaczęła do mnie sapać i cytuję ''niech Pan znajdzie porządną kobietę, a nie interesuje się pan łatwymi paniami''. Ja po tyradzie starej pindy po złośliwości kupiłem paczkę durexów i dalej mówię, że idę na na k#rwy i było widać jej rozsierdzenie, ale prawdopodobnie była chyba to ultra katoliczka..

Oczywiście kupując gumy czuje się jak śmieć, albo jak wojak z płaczem, oczywiście z uśmiechniętą maską, że tylko na tyle mnie stać w zasranym życiu.,

Na chwilę obecną jestem prawikiem lvl 31 i dla mnie dawno its over.

#przegryw #przegrywpo30tce #stulejacontent #blackpill #zalesie #zakupy #zzyciawziete ##!$%@? #seks
Barszcz_Sosnowskiego - Dzisiaj byłem po robocie w markacie po bułki i jak zawsze opow...

źródło: 418275481_756914729712730_1066658097657380804_n

Pobierz
  • 3