Wpis z mikrobloga

To my chyba w innych Polskach żyjemy??? Każdy twierdzi że praca jest od ręki, tylko w moim otoczeniu jestem w stanie bez problemu podać 5 przykładów osób z wykształceniem wyższym w tym po prawie z uczelni dziennych państwowych, które szukają pracy od 0,5 roku do miesiąca czasu!!! Może problemem jest to że mają 30 lat lub trochę więcej i nie mają prawa jazdy???. Wielkie miasto wschodniej PL. Ja się ciesze że mam na tych audytach mam najniższą, i najważniejsze że jest 7-15 pon-pt, siedzę cicho i nie pyskuje by nie stracić tej pracy bo warunki 7-15 są idealne. Moi znajomi szukają oczywiście 7-15 lub 8-16, u mnie w robocie brak ofert. Może to co gadacie że praca jest od ręki to może wam chodzi o te II lub III zmianowe pon-sob albo nawet ndz???? Bo jeśli chodzi o 7-15 pon-pt to jest ogłoszeń bardzo mało (i tu podam wam paradoks w moim miescie autobusy są zapełnione tylko między 7-8 i 15.00-15.40 po 15.40 jak ręką odjął pustki (naprawde sie czuje jakby mądrzy ludzie pracowali do 15tej a resztki hołoty dłużej sory że tak piszę ale mam takie chore wrażenie, dla mnie to fenomem gdy wchodze w popularną linię 15.50 i moge sobie usiąsć bez problemu!!!), a jak są to są to prace albo niebezpieczne na wysokościach, albo przy prądzie albo jakieś szlifowanie czy inne co trzeba mieć spryt by se krzywdy nie zrobić.... #bezrobocie #praca #dzikiwschod #dyskryminacja30+ #zalesie #wygryw #przegryw #wykop
  • 10
  • Odpowiedz
@sols:

(i tu podam wam paradoks w moim miescie autobusy są zapełnione tylko między 7-8 i 15.00-15.40 po 15.40 jak ręką odjął pustki (naprawde sie czuje jakby mądrzy ludzie pracowali do 15tej a resztki hołoty dłużej sory że tak piszę ale mam takie chore wrażenie, dla mnie to fenomem gdy wchodze w popularną linię 15.50 i moge sobie usiąsć bez problemu!!!),


Hołota to autobusami jeździ
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@onepnch: ale nie rozumiem tego że ludzie pracują do 15tej a nawet lekko przed 15tą sa tłumy a potem takie luzy, a jak wejść na olx czy pracuj to ogłoszeń 7-15 prawie nie ma, a jak są to wymagania sa w kosmos np. angielski C1, prawo jazdy i inne duperele. W moim regionie pracodawcy się nauczyli że pracownicy to niewolnicy i dlatego trzeba sobie zasłużyć na 7-15... A te 80proc miasta
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@onepnch: widze dla nich 1 opcje pomocnik elektromontera, chyba nic trudnego ale pewnie trzeba sie wprawić najważniejsza że 7-15 reszte yebać
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@onepnch: brak prawka to potężne korzyści brak opłat OC,AC,NW, brak troski o czy się zepsuje, zerowe ryzyko śmierci lub utraty zdrowia w wypadku samochodowym, i jak sie komuś zarysuje czy coś tam to tez nie ma tego ryzyka. Samochód to tylko problemy i zmartwienia, szczególnie dla osób wycofanych społecznie.
  • Odpowiedz
@sols: Nikt ci nie każe kupować auta ale warto wiedzieć jak się jeździ. A co jeśli będzie sytuacja że musisz jechać? Bo wypadek albo coś się stało. Przecież to jest wstyd jak #!$%@? dorosły chłop a nieuprawniony do kierowania pojazdem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@onepnch: każda z tych osób ma zdany teoretyczny i mają dożywotni, a praktyczny to zawsze coś spiertolą zwykle jest to zmiana pasa, nigdy tych lusterek poprawnie sie nie ustawi, ale i nie wyczuje momentu, albo np ładnie zaparkuje a nie w tą stronę wyjedzie na jezdnie takie niuanse wynikające z trochę fajtłopowatośći wrodzonej. Albo braku pełnej koncentracji czyli nonszalancja wynikająca ze zmęczenia prowadzenia pojazdu.
  • Odpowiedz