Wpis z mikrobloga

@LostHoldenCaulfield no, bycie przeciętnym chłopem w XXI wieku to hard mode. Te lalki to nie moja bajka nie wiem jaka desperacja/fetysz kieruje ludźmi podczas zakupu xd

@kajak98 dobijające to co napisałem czy nasz status?
Dla mnie też. Mieszkam na #!$%@?, nie jestem dynamiczny, praca zdalna, koledzy poszli w swoją stronę:(
@LostHoldenCaulfield nie chce lalki. Chce po prostu poznać normalną dziewczynę. Jedyne wymaganie jest takie by była zainteresowana mną i nie była jakoś przesadnie ulana ()

Niestety obiekt zainteresowań znacznie przekracza moje oczekiwania. Ona jest cudowna.. ()
@Szymif koledzy poszli w swoją stronę, w jakimś stopniu mam kontakt. Problem w tym ze to tylko męskie grono. Nawet oni często maja po jedna dwie koleżanki. Weź teraz spotkaj kogoś na „domówce”. Nierealne. Jak już się zdarzy to #!$%@? i wycofanie nie pozwalają zrobić kroku naprzód, a nawet jeżeli to ja po prostu nie jestem na tyle przystojny żeby były choć troszkę zainteresowane. Nie zamierzam nikogo do siebie przekonywać (
@kajak98 też zgnije sam tylko nie potrafię się z tym pogodzić. Od skończenia studiów zleciały mi 3 lata nie wiem kiedy. Do końca studiów myślałem że jakoś się ułoży samo, ale się myliłem. Każdy dzień praktycznie taki sam jak jakiś npc. Bliżej do 30 niż do 20 i wiem że coś może robić ale nie wiem co. Próbowałem poznawać przez internet ale jestem nudny i nie mam tematów do pisania.
@Szymif ja właśnie dopiero co skończyłem 26lvl… #!$%@? się można, bo też resztki „czegoś” mówią.. „nie, nie tak, chodź” tylko ze tu już nie ma do czego iść.
Apki randkowe mogę zapomnieć ( _)