Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wyjaśnić fenomen popularności tego typa?
- dostań hajs od bogatego starego
- 15 razy w jednej rozmowie pie*#ol jaki jesteś uciemiężony i biedny, że musisz płacić podatki i że świat jest niesprawiedliwy
- wchodź w słowo, przerywaj rozmówcy
- nie znaj podstawowych danych ze swojej dziedziny, wmawiaj rozmówcy błędne liczby
- cała twoja działalność polega na tłuczeniu chłopskorozumowych głupot w internecie
- twoje wypowiedzi są formułowane w taki sposób, że zaczynając mówić wygłaszasz tezę której sam zaprzeczasz, w momencie kiedy kończysz mówić xD
- neguj CPK, neguj inwestowanie w armię, neguj jakiekolwiek inwestycje rządowe, jedyna słuszna inwestycja to mieszkanie na wynajem

WYBRANE CYTATY z rozmowy picrel:
- "jak ktoś ma 600 tysięcy mieszkań, to co chce zrobić? mieć milion dwieście tysięcy mieszkań"
- "wymyśliłem sobie ideologię obłędnego trójkąta" (bez słowa wyjaśnienia "co jest 5" XD)
- "możesz mieć jednego Rolls-Royce'a używanego, to pewnie nie jest droga rzecz, ale jak słyszę o gościu który ma 160 tych samochodów"
- "50 tysięcy to klasa średnia"
- "płacę 120 tysięcy za położenie panela"
- "wiesz jak się nazywam? Midel. Midel to jest środek. złoty środek. moja cała koncepcja z którą wyjdę na świat to jest między biedą a bogactwem. ja wręcz nie lubię bogactwa. po co komu kolejne 100, 500, 800 milionów złotych"

NO JA PIE^%$# JAKI TO JEST DRAMAT. TYP POWINIEN BYĆ ZCANCELOWANY DAWNO TEMU

#nieruchomosci #midel #kubamidel #rentier #patologiazmiasta #patologia #spiewak
affairz - Czy może mi ktoś wyjaśnić fenomen popularności tego typa?
- dostań hajs od ...

źródło: jak-godnie-zyc

Pobierz
  • 30
@affairz: midel #!$%@? żeby #!$%@? przez spora część tego wywiadu bo jego działalności nie da się moralnie usprawiedliwić. Śpiewak jest idealistą a rentier po prostu chce się w tej ciemnej dupie urządzić, niż z niej wyjść.

Jestem pełen podziwu dla śpiewaka że nie opluł rozmówcy bo ten słowotok Midela jest równie męczący, głupi i cyniczny
Midel jest po prostu gościem, co żyje ze szkoleń. Coś jak MLM. Kwestia kurnikowa już dawno nie istnieje, potrzebne mu jest to tylko do utrzymywania biznesu sprzedaży szkoleń oraz integracji dla Wilków na FV XD


mowisz ze w szkoleniach nie tworzy sobie konkurencji? hmmmm.... nie moze byc :)

@mickpl:
@mickpl: @affairz On sięza siano od starego bawił w biznes. coś tam podłubał ale finalnie i tak wszystko #!$%@?ł i zająłsięzrządzaniem rodzinnym portfelem nieruchów i naganianiem frajerów kumplom ojca. Przy okazji zwęszył trend, że tym samym frajerom mozna #!$%@?ć MEETINGI. Bo on w sumie nie sprzedaje szkoleń tylko robi eventy networkingowe. Buduje hype i na poczucie Wybitności ( bycia wilkiem xd ) ściąga klientele.
On po prostu prowadzi Coaching + biuro
@affairz: myślę niestety że problem leży w Was. Każdy ma prawo #!$%@?ć głupoty, ale nie ma obowiązku tego #!$%@? słuchać. Te kreacje medialne typu Midel i Śpiewak są przerysowane jak w kreskówkach dla dzieci. Bajki dla 20 i 30latków.
@affairz: moje najlepsze to: "Ale Janek ja się z tobą zgadzam, że inwestowanie w mieszkania jest łatwe i nisko opodatkowane".
1 minuta później:
"Nie no ty myślisz że inwestowanie w mieszkania jest takie proste? To trzeba wziać kredyt ogromna odpowiedzialność remonty wynajem"
XD nie wiem jak można tego typa śledzić przecież to jest jakiś generator losowych wypowiedzi coś jak AI dla biednych XD Śpiewak zresztą ładnie go wyjaśnił cytował chociażby Adama
  • 0
@MateMizu: może po to żeby go w końcu ktoś zcancelował? typ (a konkretnie jego pato event) był ostatnio promowany nawet na OFICJALNYM PROFILU MIASTA ŁODZI NA FACEBOOKU
@affairz: Midel w pierwszych swoich filmikach wyśmiewał farmazoniarzy, mówił o ciężkiej pracy, inwestycjach itd. Teraz stał się dokładnie typem z jakiego się naśmiewał kilka lat temu.
Już nie mówiąc o tym, że zawsze jak się pogrzebie w życiorysie takiego rentiera, który doszedł do wszystkiego tymi rencami okazuje się, że gdzieś tam zawsze był bogaty stary. W przypadku Midla ojciec-lekarz, który dawał mu nadwyżki kasy, którą ten zainwestował i zyskał na ogromnym