Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #zdrowie #medycyna Przez tydzień paliłem minimum 1 lufke m4rihu4ny dziennie i po takim maratonie wczoraj miałem ciśnienie 170/80 po wypiciu 1 kawy. Raz robiło się w uj ciepło raz w uj zimno i piszczało mi w uszach, ktoś wie jak zbić ciśnienie i skąd to się bierze?
  • 16
  • Odpowiedz
@choryyy: wydaje mi się że specjalnie się nakręcasz + odczuwasz jakiś tam lęk i stąd ta wartość po zmierzeniu ciśnienia, nikt raczej od tak sobie ciśnienia nie mierzy po wypiciu kawy. Lepiej nie nakręcać się zbytnio. To tak jakby jakiś ćpun przyjął stymulant i zamiast cieszyć się chwilą to siedziałby z pulsometrem i bał się o zawał.
  • Odpowiedz
  • 0
@AspirantAndrzej: mam zaburzenia emocjonalne i bardzo możliwe że nerwice i uciekałem w ten sposób od zmartwień a teraz jak jestem trzeźwy od wszystkiego to siada mi na serce, dzisiaj 150/80
  • Odpowiedz
@choryyy: przepraszam jestem ćpunem i nie umiem czytać
niemniej nadal obstawiam że nie jest to wina ziułka bo nawet w takich ilościach przez tydzień nic ci nie będzie ale jeśli podejrzewasz nerwicę to masz swoją odpowiedź, palenie przy tym to rosyjska ruletka xD
  • Odpowiedz