Wpis z mikrobloga

Obejrzałem półtorej odcinka Rojstu, i jakoś nie gryzie. Również trochę mam problem z klimatem, jak w poprzednich 2 sezonach był top to teraz nie czuję iluzji. Są wrzutki na brzydkie bloki, są stare auta, jest Makłowicz w TV, ale z drugiej strony już w pierwszym odcinku mamy płytę indukcyjną xd No i nie mogę złapać jakoś głównego wątku. Holubek chyba przez ilość projektów w ostatnim czasie poświęcił ten serial kosztem innych. #seriale #netflix #rojst
  • 11
@amamoh: no dobra, to z drugiej, strony czy w 1999 powszechne były już telefony komórkowe? Wiem że mój tata pierwszy miał kiedy ja się miałem urodzić, a więc w okolicach 2000 roku. A w serialu jedna z nastoletnich postaci ciągle wysyła SMSy z chłopakiem. No i w wielu miejscach, np. w klubach, oświetlenie jest już takie ambient led, to też mi nie pasuje do epoki.
@amamoh: dobra, nevermind. Ale jeśli chodzi o serial, bo już obejrzałem całość to strasznie mnie zawiódł. Wątki kompletnie pokręcone, łatwo się zgubić, zdają się być niedopracowane, a na koniec masz chęć zadać pytanie: "to który #!$%@? jest synem kogo?!". Najsłabszy jak dla mnie.
@michalxd21: nie słuchaj tego ironisty. Telefon za złotówkę tak, i 50zł, co miesiąc. Nie mieliśmy telefonów, tak jak pokazali to w filmie. W ogóle oglądając ten sezon nie czuję, że to lata 90... Fatalny jest ten sezon i strasznie się zawiodłem