Wpis z mikrobloga

@bobsley33: LOL. Kilka koleżanek singielek (takich że się lubimy, ale serio nic więcej) mi proponowało wspólny kurs tańca bo podobno faktycznie brak partnera jest problemem, ale zawsze to one miały znalezione, a płacić każdy miał za siebie.
PS: Odmówiłem bo tańczyć nienawidzę.
doskonale, tylko może wytłumacz jeszcze, dlaczego to facet ma znaleźć instruktora tańca i za niego zapłacić?


@PukierCud3r: bo się znajdzie mnóstwo frajerów, którzy się na to zgodzą? w czym problem?
do wykopkow programista30k też będziesz się sadzil, że zarabiają kupe siana i pracują 2h dziennie i potem CS? skoro obie strony idą na jakiś układ to #!$%@? z nimi. sadzicie się do typiary a ona po prostu korzysta z tego że
@DerMitteleuropaer

@bobsley33: LOL. Kilka koleżanek singielek (takich że się lubimy, ale serio nic więcej) mi proponowało wspólny kurs tańca bo podobno faktycznie brak partnera jest problemem, ale zawsze to one miały znalezione, a płacić każdy miał za siebie.

Nie chodzisz na kursy tańca to cię uświadomię: obecnie na takie kursy chodzi znacznie więcej chłopów niż kobiet, wynika to z ogólnej nierównowagi na rynku matrymonialnym. Albo o tym nie wiedzą(wątpie) albo zależy
Albo o tym nie wiedzą(wątpie) albo zależy im konkretnie na tobie, na związku z tobą.


@Cierniostwor: Właśnie przeciwnie, chodziło im o kogoś, komu tylko zależy na nauczeniu się tańczyć, bo te wszystkie chłopy chodzą tam na podryw. Ostatecznie jedna poszła z kolegą gejem, a druga to nie wiem. ;-)
mam mam nadzieję że wypuściła Cię do domu a nie że siedzisz nadal u niej w piwnicy przypięty do grzejnika i przeglądasz wykop


@OrzelBielik: nie no byku, to było pare ładnych lat temu, a teraz marzenia się nie spełniają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PukierCud3r: Ostatnio kumpel wysyłał mi screeny ze swoich podbojów. Również trafił na witaminkę która otwarcie stwierdziła, ze chce chodzić na randki ale za nic nie zamierza płacić bo nie ma pieniędzy. Niby fajnie, że otwarcie to przyznała ale ziomek oczywiście napisał, że #!$%@? z tego będzie bo nie chce pełnić roli sponsora.