Wpis z mikrobloga

@HuopWsiowy: Wszedzie dino, wszedzie lidl, standardowe sklepy prywaciarzy poszły w odstawke se, GSy poszły w odstawkę. Wszystko przejeły sieci i łapią nas w sieci. Wszystko się pozmieniało, nie podoba mi się to wszystko. Ogółem to wszystko zaczyna wyglądać tak samo, bo tu sieciówka taka, tu galeria taka, tu chodnik taki tu budownictwo takie wszystko na jedno kopyto i tandetne.
  • Odpowiedz
Wszystko przejeły sieci


@ZacharJasz92: racja, tęsknię za jedynym sklepem na wsi który był czynny w dni powszednie do 17 bo sprzedawca się zamykał na Teleexpress. Za chodnikiem z #!$%@?ą płytą też tęsknię, grunt że nie był taki jak dziś - jakiś taki nie wiem. Za żwirowymi drogami, o matuchno! Wtedy to było, a nie te dzisiejsze asfalty i betony.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: bardzo widać to wygryzanie drobnych sprzedawców. W mojej okolicy jeszcze starają się zrzeszać pod jakąś luźną siecią typu ABC czy Groszek, ale szczerze mówiąc nie są w żaden sposób konkurencyjni. Jeszcze z reguły wnętrza takich sklepów przywołują wspomnienia lat 90/00.
Gdzieś pomiędzy są małe sieci(albo inaczej - mające mniejsze sklepy niż takie biedronki) w stylu lewiatana, delikatesów centrum czy jubilatki. I one radzą sobie chyba w miarę dobrze.
  • Odpowiedz