Wpis z mikrobloga

  • 0
@qbicone na kierze telefon + batony + słuchawki i powerbank, na górnej rurze mam dętkę pompkę i chusteczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na widelcu są wszystkie potrzebne narzędzia.
  • Odpowiedz
@jakuba94 no ja zacząłem po prostu optymalizować. Multitool ma tylko to czego serio potrzebuje, dętki na zmianę mam tpu, napoje co2 i spinkę do łańcucha. Wszystko się zmieściło w podsiodłowce. Batony, żele w ciuchach.
  • Odpowiedz
  • 0
@qbicone a gdzie zapasowy hak przerzutki i narzędzia do wymiany jego? (Tak mniej więcej działa mój mózg). Dzieki temu tobołkowi na widelcu w ogóle zacząłem jeździć dystanse > 50km
  • Odpowiedz
@qbicone: w starej szosie woziłem kilka szprych i klucz do nich, jak mi w którymś momencie zaczęły pękać praktycznie przy każdym wypadzie po kwadraty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakuba94: Zostaw te zbędne narzędzia w domu, serio. Multitool, spinka, dętka, łatki, pompka/co2, łyżki do opon, kilka trytyek to wszystko czego potrzebujesz. Przy większości innych awarii w trasie jesteś albo w stanie dojechać do domu/serwisu albo musiałbyś mieć drugi koło / rower na plecach, bo i tak nic nie zrobisz. Takie awarie zdarzają się bardzo, bardzo rzadko. Dla komfortu psychicznego zapisz sobie numer do osoby, która po ciebie podjedzie, albo na
  • Odpowiedz