Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy, czy znacie skuteczny sposób na zawarcie paktu z diabłem, tzw. cyrografu, dzięki czemu odmieniłbym na lepsze swoje życie.
Nie chodzi mi o bogactwo czy tabuny kobiet, ale po prostu o lepsze, komfortowe życie, bez szału i fajerwerków. Nie piszcie mi o zagrożeniach, niebezpieczeństwie, nie moralizujcie, nie pouczajcie. Nie o tym jest wpis i nie o to pytam.

Chodzi mi o konkrety, jak się do tematu zabrać, żeby zadziałało. Piszę z anonima, żebyście, jeśli chcecie, też odpowiedzieli anonimowo. Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

#okultyzm #kiciochpyta #paranormalne #pytaniedoeksperta #magia #czarnamagia #satanizm #szatan #szatanmodlitwa #diabel #lucyfer #cyrograf #paktzdiablem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 56
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ciekawy wpis, pewnie bait, ale odpowiem poważnie.

Drodzy, czy znacie skuteczny sposób na zawarcie paktu z diabłem, tzw. cyrografu, dzięki czemu odmieniłbym na lepsze swoje życie.


Rozumiem, że chodzi o zejście na złą drogą, tylko po to by odmienić swoje życie?
Najprościej to chyba nark * tyki i handel nimi.
Oczywiście wszystko z głową + w odpowiednim momencie wyjazd z kraju na zawsze.
Życie zmienisz o 180 stopni.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Pakt z diabłem to tylko taka przenośnia jak człowiek zaczyna robić złe rzeczy żeby uzyskać jakieś efekty dla samego siebie, jak łamiesz przykazania zawarte w biblii to już zawarłeś pakt z diabłem. Pracując na przykład w niedzielę i święta podpisujesz wtedy pakt z diabłem, wielu "katolików" tego nie wie ale oni nie pójdą do nieba jak np. na 4 brygady w Boże Narodzenie albo w niedziele stukają kasę
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): To na czym zależy szatanowi to sprowadzenie człowieka na drogę nieszczęścia. potępienia i zniszczenia swojego życia. Opętania, dręczenia m.in zaczynają się właśnie przez cyrografy. W ten sposób nie staniesz się szczęśliwszy, bardziej spełniony i nie odmienisz swojego życia na lepsze. Więc jeśli chcesz cierpieć to to jest jedna z dróg. Szatan nie chce nic dobrego dla człowieka - tylko chce zniszczyć jego życie, to co jest dziełem Boga.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @lol_cat

najpierw się musisz nauczyć akadyjskiego, albo minimum klasycznej greki. Jak widzę zodiakarę co się chwali przedrukiem jakiegoś gówna po łacinie albo xD angielsku to kisne mocno


rozwiń temat.. Po co mi te języki?
I napisz coś więcej, jeśli wiesz. Możesz odpowiedzieć przez anonima.


· Akcje: Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): >przecież Bóg i demony nie istnieją, pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PANCZLONEK: jesteś pewien?

mogę pomóc. Zjedz grzybki i wspomóż to duża dawka THC (spożywane) i dopal szalwi


@theOstry: nie pytam o odurzanie się.

Mam do ciebie pytanie ale tak na logikę, co ci daje jedna sekunda szczęścia w zamian za całą wieczność cierpienia, na logikę. Czy tłukłbyś się młotkiem całe
cierpienie nie jest pewne, bo nie wiemy co będzie


@PANCZLONEK: no właśnie po tym etapie kończy się wiara a zaczyna wiedza, i jak nie ma w życiu, tak i po śmierci, nic za darmo nie ma i trzeba jakoś zapłacić, a czym masz zapłacić po śmierci jak nie ma niż oprócz duszy? Duszy stworzonej z boskiej energii, która jest nie do zdobycie przez inne byty aniżeli tylko poprzez oddanie jej z