Wpis z mikrobloga

Mam poblokowane mnóstwo tagów, z których wylewa się jad, ale wykopki potrafią nawet z pozytywnych czy neutralnych rzeczy zrobić coś, od czego chce się rzygać.
Ewa Swoboda jest, jaka jest. Normalna, prosta dziewczyna, która świetnie biega. Ma tatuaże? No i cj, jej sprawa. Jednak nic tak nie boli przeciętnego Polaka (przeciętnych i poniżej tu najwięcej) jak uśmiechnięta i szczęśliwa osoba. Gdy ta osoba jeszcze robi to, co kocha i osiąga w tym sukces, a do tego to KOBIETA...ooo panie... Nawet jakby była 10/10, oddawała cały hajs na cele charytatywne, oddala swoje narządy i na koniec oddala się w ręce ISIS za kilku zakładników to zaraz by się znalazło, że jej praprawujek od strony ciotki był jakimś niemieckim/ruskim agentem lub inne bzdury.
Tak tu pie
licie o oświeceniu, a jesteście sto razy bardziej zacofani od januszy z PRL, bo oni chociaż ruchali i koło w aucie wymienią.
A i nie mam ani jednej dziary, a mój stary wychowywał mnie wręcz w nienawiści do tatuaży xd niech każdy robi co chce, byleby nie szkodził innym.
A Swoboda... Dlaczego od sportowców oczekujecie cj wie jakiej mądrości? To dziennikarze ich tak promują.
Zresztą, widać chociaż, że jest sobą i dobrze jej z tym, a wam brakuje luzu i dlatego smutno tu jak w pi
zie

#bieganie #lekkoatletyka #sport #wykop
  • 13
  • Odpowiedz
Tak tu pielicie o oświeceniu, a jesteście sto razy bardziej zacofani od januszy z PRL, bo oni chociaż ruchali i koło w aucie wymienią.


@Zoonekro: Za to ty jesteś mega oświecony ( ͡ ͜ʖ ͡). Słyszałeś kiedyś o wolności słowa, zamordysto?
  • Odpowiedz
  • 0
@zimowyporanek: A czy ja komuś zakazuje mówić czego chce lub proponowałem rozwiązanie tego typu?
Widzę, że masz coś z garem, bo musisz szablonować człowieka, aby uderzać ad personam. Dałeś szeroką gamę kontrargumentów i nie wiem aż od czego zacząć.
  • Odpowiedz
  • 0
@bluzgajacy: No dobra, ale dlaczego od sportowców, którzy po prostu są szybcy i szybciej poruszają się od innych, należy oczekiwać od razu innych cech?
Poza tym nie zachowuje się jak typowa patusiara. Bardzo dobrze znam te klimaty. Zachowuje się jak typowa dziewczyna z pokolenia tiktoka/instagrama.
  • Odpowiedz
wykopki potrafią nawet z pozytywnych czy neutralnych rzeczy zrobić coś, od czego chce się rzygać.


@Zoonekro:
Zoonekro
Dołączył 2 lata temu

Jeszcze dluga droga przed toba ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@bluzgajacy: Haha właśnie wczoraj czytałem o tym typie i jestem w szoku, że w oficjalnym wywiadzie mówił takie chore rzeczy.
Swobodę podałem za przykład, ale to wierzchołek góry lodowej.
Chodzi ogólnie o podejście wykopków do wszystkiego, co się im nie podoba.
  • Odpowiedz
Sebasian Urbaniak? To ty? Każdy widzi te cechy u Ewy tylko nie ty.


@bluzgajacy: To raczej Ty masz jakąś obsesję na jej punkcie, bo to nie pierwsze komentarze, w których ją krytykujesz. Zresztą nie tylko ją, chyba cała Twoja aktywność na #lekkoatletyka to krytyka albo narzekanie. Wczoraj Cię zapytałam, co w niej patusiarskiego i oczywiście nie doczekałam się odpowiedzi xD
  • Odpowiedz
  • 3
@choochoomotherfucker: Bardzo rzadko na tym portalu możesz liczyć na jakąkolwiek sensowną argumentacje, jeśli temat dotyczy kobiet. Tu można być liberalnym na każdy temat. Chyba, że aktualnie jest moda na jakiś temat (covid, Ukraina) lub dotyczy to kobiet.
Wtedy tylko piana z buzi, emocje, wyzwiska i argumenty personalne.
  • Odpowiedz
@Zoonekro: serio. Siedzisz na portalu przejetym przez zyciowe #!$%@?, ktorym wydaje sie, ze pozjadali wszystkie rozumy klikajac ze swojej piwnicy. Wszystko tu jest wrogiem. Kobiety, mezczyzni, prawica, lewica, tatuaze, kolczyki, wszystko. :)

Najbardziej bawi jak to zywe gowno jest pewne siebie i przekonane swojej racji kiedy pluje na kazdy temat.

Ignorowac! Musisz sobie zdac sprawe z faktu, ze to bardzo smutni ludzie. Ich zycie przepelnione jest zolcia, bo nigdy do niczego
  • Odpowiedz
  • 1
@sm3rf-m4rud4: Masz rację. Uważam,, że myślimy tak samo. Jak czyta się tych wszystkich przegrywów to oczywiście w końcu zaczyna się to udzielać, a jestem trochę jak gąbka. Lubię ludzi l, akceptuję ich wady, ale w końcu coś pęka w człowieku :)

Ogólnie to dziękuję za fajny komentarz.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Mały iloraz inteligencji, plebejski ton i akcent, debilne wypowiedzi (Dzięciołowski uwielbia jak Ewcia pajacuje przed kamerą bo ma z niej pożywkę), ekspresywna mimika i gesty charakterystyczne dla ludzi głupkowatych (żaden mądry czy normalny człowiek tak się nie zachowuje), typowe dla kobiet z patusowego środowiska nadmierne powiekszanie ust, robione oczywiście po taniości (myślą, że kacze dzioby są atrakcyjne:D) i jeszcze tatuaże bez jakiegokolwiek pomysłu (im więcej tym lepiej). Dołączam minę, którą
bluzgajacy - @choochoomotherfucker: Mały iloraz inteligencji, plebejski ton i akcent,...

źródło: mina

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@bluzgajacy: Potwornie dużo jadu w tobie stary, naprawdę. Serio tak wszystko rozkminiasz wokół?
Summa summarum ona jest szczęśliwa i się spełnia, a ty rozkminiasz czy dużo zapłaciła za powiększanie ust xD
Swoboda jest po prostu naturalna i ma w dupie opinie przegrywów i ty bardziej was to boli xd stąd ta nienawiść, teraz zrozumiałem.
A nawet, jeśli byłaby karyną i zapodawałaby na lewo i prawo... To co z tego? XD widać
  • Odpowiedz