Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale ten świat staje się #!$%@?. Gostek napisał swój komentarz odnośnie serialu szogun na filmwebie, zawarł w nim swoje odczucia. Jak widać dosyć dużo osób zgodziło się z powyższym komentarzem. Co robi moderacja, jak kliknie się na komentarz żeby go otworzyć, wyskakuje "Nie znaleziono strony o podanym adresie".
Niedługo na ulicach, w pracy, w domach będą kontrolować kto co wypowiedział, uważa. Bo kogoś to zapiecze. W dziwnym kierunku zmierzamy.
#przegryw #bekazlewactwa #seriale #cenzura
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Ja #!$%@? ale ten świat staje się #!$%@?. Gostek napisał swój...

źródło: szoguniee

Pobierz
  • 23
@Dietetyq: w książce, w adaptacji serialowej była scena jak anglik nie skorzystał z zalotów kobiety, ta mu zasugerowała faceta, na co on jej odpowiedział:

Co ty, masz mnie za sodomite?


Ciekawe czy w nowej wersji ten wątek będzie pominięty. A jeszcze ciekawsze jest że aktor grający Anglika, był homoseksualistą.

bo skrytykowałam taniec lewactwa w sejmie


@Zoyav: Moderacja zawsze w formie, upośledzenie uśmiechnięta niczym te tancerki
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Mam konto na filmwebie od 2007 roku. Czyli od początku, gdy miałem w domu internet.

Kiedyś lubiałem pisać opisy do filmów i dodawać, gdy jakiś nie miał jeszcze. Mam sporo opisów dodanych. Jednak w pewnym czasie, zaczęli mi odrzucać moje rzeczy, bez wyraźnych powodów.

Teraz mam tam konto tylko by ocenić film, lub sprawdzić czy coś już widziałem wcześniej. Ewentualnie skorygować ocenę po latach...
@TrzyGwiazdkiNaPagonie to jest właśnie tolerancja lewicowych środowisk - nie podoba się im opinia to cenzurują, usuwają, wymazują, mimo że opinia jest na temat i nikogo nie obraża, może poza uczuciami lewaków, którzy obrażają się nawet na fakty

Szkoda że filmweb jest przesiąkniety tymi fanatycznymi ideologami. Najbardziej to widać w ocenach ich "krytyków". Każdy film z chrześcijańskim podtekstem lub prawicowym, jeśli tak to w ogóle można nazwać jest zaniżany. A Zielona Granica w
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Może po prostu ludzie mają dosyć takich jadowitych wypowiedzi? Skoro w serialu nie ma wątków, które w tym kontekście historycznym nie miałyby sensu to super - można napisać konstruktywny komentarz co się podobało, co nie przypadło do gustu, czego się dowiedzieliśmy, z czym się nie zgadzamy itd. Ale nie. Każdy powód jest dobry do wylania swoich frustracji, a jak go nie ma to i tak trzeba to zrobić. Naprawdę nie