Aktywne Wpisy

JaNieGejJaPapiesz +279
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
źródło: 1000005574
Pobierz
Emble +121
źródło: FB_IMG_1782122607901
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000005574
Pobierz
źródło: FB_IMG_1782122607901
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Bycie w związku, a wyjście do klubu.
Niebieskie paski, jakie macie do tego podejście? Załóżmy, że wasza różowa chce się wybrać z koleżankami do klubu. Po prostu przyjmujecie to do wiadomości, bo zaufanie to podstawa zdrowej relacji, czy jednak mielibyście z tym pewien problem? #niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski #redpill #blackpill
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: i co dokładnie ma tam robić? Na czym polega ta "rozrywka"?
Sam fakt że musi "iść do klubu" jest już zastanawiający.
@k_suchy: dokładnie, niby kobiety są takie społeczne i potrzebują "pogadać". Klub jest tylko do ocierania się i podrywów, ewentualnie darmowych drinow