Wpis z mikrobloga

mireczki z tagu, znacie jakiś sklep z rowerami szosa endurance/gravel w Wawie z DOBRYMI CENAMI? To będzie mój pierwszy rowerowy zakup, więc chciałbym na żywo obejrzeć, przymierzyć, sprawdzić, odebrać gotowego itd. W necie (pepper) widzę sporo zajebistych promek z zagranicy i nie wiem czy jest szansa znaleźć podobnego typu oferty stacjonarnie.
Chcę coś entry-level w budżecie 4-8k. niekoniecznie za 8k, im lepszy stosunek cena/jakość tym lepiej.

#rower #szosa #gravel #warszawa
  • 5
@zelgawis2: ja kupowalem w skleprowerowy.pl wiekszosc oferty jest... no coz, droga, ale ze swego budzetu tez cos wybierzesz.

I powiem Ci ze masz dobre podejscie ze chcesz przymierzyc, pamietam jak ja szukalem swego roweru to na koncu po danych "na papierze" zostaly na placu boju 2 modele, i ten ktory remisowal albo minimalnie wygrywal po porownaniu suchych danych okazal sie "jakis taki nie dla mnie". Nie to ze byl niewygodny, ale
@zelgawis2 Nie ma szans nigdzie lokalnie dostać takich cen jak na pepperze. Możesz sprawdzić centrumrowerowe może będą mieć trochę taniej niż inne mniejsze sklepy