Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie oglądałem debaty nt. cen nieruchomości z Mentzem i chciałbym się dowiedzieć od was czy doktor Mentzen poruszył temat wykorzystania schronów i kwater dowodzenia jakie są budowane dla Żydów pod planowanym lotniskiem w Baranowie? Czemu mają tam się gnieździć Żydzi a nie wykluczeni mieszkaniowo Polacy? Przecież to gruby jest skandal, że państwo Polskie buduje jakieś bunkry dla Żydów pod CPK, a nie może wybudować mieszkań socjalnych dla Polaków.
#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #nieruchomosci #izrael #cpk #mieszkanie #polityka
Dusk_Forest77 - Jeszcze nie oglądałem debaty nt. cen nieruchomości z Mentzem i chciał...
  • 10
  • Odpowiedz
@Iorem_ipsum: On był kiedyś mocno proamerykański i antyrosyjski. Bardzo ciekawa metamorfoza. Jedni uważają go za ruskiego szpiona, są i tacy którzy uważają że Braun, Sykluski (ten to ma stopień oficerski nawet) czy Pitoń działają na rzecz ABW by przyciągnąć do siebie szurów, ich rozgrywać i kontrolować, jak kiedyś w przypadku Combat18 i MI5. Mi się wydaje osobiście że po prostu ma taki model buisnesssowy by targetować się na wszelakich szurów i
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: a taki był fajny, amerykański ciekawe kiedy mu na tyle się odklei że #!$%@? Leppera. Oby nie bo każdego życia ludzkiego szkoda. Nawet takiego odklejenica szkoda eh
  • Odpowiedz
  • 0
E-rosjaTV kanał który wypromował Jaszczura Jabłonowskiego, promuje też Brauna. W ogóle nie podejrzane xD
  • Odpowiedz