Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że nadal niektórzy uważają, że to tylko kobiety interesuje aborcja XD


@Pithikos: tak to uważają przede wszystkim kobiety xD
To one krzyczą że ich ciało to ich sprawa i zapominają że do zajścia w ciążę potrzebne są dwie osoby i to te dwie osoby powinny mieć prawo do decyzji co dalej - dlatego należy wprowadzić poza aborcją dla kobiet, aborcję prawną.
@Pithikos: co tam faceciku jęczysz, o aborcji chciałbyś rozmawiać? Może ksiądz powiedział...

A nie chwila, ty z nami? No to trzymaj transparent "mój ciało mój wybór" ale się nie odzywaj za dużo, bo to wyłącznie sprawa nas kobiet.
że to tylko kobiety interesuje aborcja


@Pithikos: ale to kobiety taką narrację tworzą, czemu się dziwisz że ludzie tak to odbierają?

ale normalni faceci w związkach też często nie chcą mieć niechcianego dzieciaka


@Pithikos: 4 lata stałego here, nadal brak niechcianego dziecka. Jak do tego doszło nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem kwestia aborcji powinna zostać rozwiązana za pomocą referendum. Argumentacja w stylu "somsiad
ale normalni faceci w związkach też często nie chcą mieć niechcianego dzieciaka


@Pithikos:

Więc po co je robią?

Jak ja nie chce mieć rosołu to go sobie nie gotuję - takie to proste.
Już nie wspominam o antykoncepcji którą mogą stosować obie strony.
w Polsce tak, ale za granicą bez problemu i nie jest to jakieś drogie.


@damienbudzik: Tak, tylko kilka tysięcy euro. Gdyby tylko istniał jakiś rozsądniejszy sposób dostępny dla każdej kobiety w jej własnym kraju...

za 10 lat i tak będziesz za stara żeby mieć dziecko, no chyba że z probówki.


@damienbudzik: Kobiety są płodne między ~15 i ~45 rokiem życia, mnóstwo czasu żeby zmienić zdanie.

Sorry, ale cała dyskusja z
Niesamowite, że nadal niektórzy uważają, że to tylko kobiety interesuje aborcja XD Ja rozumiem, że przegrywy nie ruchają, nie mają związków itp, ale normalni faceci w związkach też często nie chcą mieć niechcianego dzieciaka więc facet tutaj tez o swoje walczy.


@Pithikos: powiedz to kobietom z lewicy, które kierują swój przekaz wyłącznie do kobiet, wykluczając wsparcie facetów, bo to faceci ;)